Jump to content
rollin

бобина и лагер за компресор на Климатик

Recommended Posts

ЗдравейтеОказа се, че лагера и бобината на компресора са ми заминали.От къде мога да си купя нови?Колата е Прелюд 4г и до колкото си спомням компресора е марка SANDEN

Редактирано от rollin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как се оказа?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще си поматаме ли или ще си задаваме въпроси?Занесох компресора на майстор да го гледа и ми се обади с информацията, че са заминали лагера и бобината. Колко са лагерите и къде се намира бобината си нямам на идея, просто майстора няма налични за тоя автомобил, а аз бързам да си сглобя колата и за това търся въпросните чаркове.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лагер се намира,но бобина трудна работа.....тези дето ти правят колата с климатици ли се занимават или са сервиз за други ремонти???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лагер се намира,но бобина трудна работа.....тези дето ти правят колата с климатици ли се занимават или са сервиз за други ремонти???

Днеска след голямо ровене в нета и звъняне по телефоните лагер успявах да намеря където и да позвъня, но за бобината искаха да им занеса старата и по нея да търсели евентуално нова.Никой не се наемаше по модела на компресора да ми намери бобина.Даже на едното място ми предложиха да ми я пренавият.Както и да е, намерих компресор от Х22 и ще видя дали няма да пасне на моята кола, ако не ще го разглобя и ще му извадя бобината и да се надяваме, че ще е същата :)Тея дето ми правят компресора освен с климатици се занимават и с ремонти на др. бяла техника, но основно с климатици.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Затова въпроса ми беше лаконичен.Ако се занимаваха с автоклиматици нямаше да имаш драми.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След смяна на лагера и бобината всичко за сега е ОКНякой ако има вече подобен проблем мога да помагам :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...