Jump to content
georgivanov1

Honda Pilot

Recommended Posts

Здравейте колеги,заинтересувал съм се от Honda Pilot,но никъде из сайтовете за продажба на коли не го намирам,но засякох вече няколко по пътищата на БГ.Мисълта ми е колко пари върви в България и къде се намира за покупка.А ако някой колега има такъв да сподели що за кола е и какъв му е разхода?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доооста рядък модел , лично и аз не съм попадал на такива автомобили в продажба :( попадал съм на обяви в нета , като е писано че е CR-V и е добавено Пилот , но са били по-старите модели . Или иначе в България не съм виждал повече от 4-5 такива и все са били различни години на производство

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хонда пилот не е ли МРВ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно Бултрако ще могат да ти докарат бройка(нов), ако направиш заявка при тях.Иначе по някакви чуждестранни сайтове, може да си намериш и да си докараш ако искаш на собствен ход, ако искаш чрез фирма, или през дилър от някоя друга държава, като пак транспорта да зависи от теб.За употребени автомобили наистина има малко и сте видяли, че няма в продажба.Успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да хонда пилот е МРБ то ,значи ако е нова от Бултрако няма смисъл. по-скоро Германия или където и да е другаде.за пример тук(ОАЕ) последния акорд беше 32000 лева на промоция - в Бг проверих и беше двоино! като сметна докарване и акцизи и такси пак ми излиза доста по евтино за да имам за подръжка за следващите години.по темата виж в немското мобиле има няколко акури и хонди..http://en.wikipedia.org/wiki/Honda_Pilot

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пилот също като Риджлайн се произвеждат и продават само в Американския пазар.Всички които съм виждал в Бг са или дипломатически или вкарани от някой джамбазин,който се занимава с внос от САЩ.Ако все пак искаш такава кола,аз мога да ти съдействам при избора,доставката и регистрацията от Америка.Телефона ми е в аватара.

Редактирано от weapon R

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пилот също като Риджлайн се произвеждат и продават само в Американския пазар.

И аз това щях да кажа - търси от USA хем ще го намериш на супер цена пък и частите от там са на отлична цена ! Мани ги тея от Блутрако и т.н. Само да не е седяла цяло лято на слънцето ! Редактирано от iso_eu
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...