Jump to content
manch

Крушки за табло

Recommended Posts

Здравейте колеги, някой знае ли от къде мога да намеря в Пловдив или евентуално в София такива крушки Публикувано изображение за осветление на парното за Сивик 6 ген, или поне като модел и номер какви са. Другите съм намерил как да ги ремонтирам с ето такива Публикувано изображение се монтират в пласмасовия държач и светят супер, но първите никъде не мога да намеря.

 

Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето от тук си ги вземах аз по интернет си ги поръчах и си ги смених на аварийните, на парното и копчетата фар мъгла/подгрев аз съм с 5 ген., но вярвам че и за 6 ще са същитеДано съм ти бил полезен....http://tpetrov.com/s...0%B0+12V+MINI+W

Редактирано от sharpbg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такива имам колега с дългите крачета. Търся от първата снимка крушката.Мерси все пак :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Провери в Автосвят в Пловдив на светофара преди да почне паважа за кв.Коматево

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В София, на ул. Любляна след пресечката с ул. Народен герой има един малък магазин за всякакви части и щуротии за коли. Там има и са по около 30 ст.Успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ,такива крушки има в авто маниите ,една шепа 1лв ,ама за парното ми се струва най-рентабилно с диоди да се направи всичко .Защото толкова труд по разглобяването му ,а тези горят често(поне на мен ).Аз лично сложих диодна лента .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Пловдив има такива в автоманиака в тракия малко след зеленчуковия пазар в блока срешту 60 класното! За стария дарак си къупих от там и 2 год си работят без проблеми.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...