Jump to content
WaveMastaa

Проблем с табло от интегра

Recommended Posts

Здравейте колеги!Имам следния проблем. Имам табло от интегра 94-01, което чака да бъде инсталирано в сивика. Но на таблото уредът за измерване на бензина не му работи правилно. За да се направи пробра таблото е връзвано на два различни сивика с различно количество гориво в резервоарите. И в двата случа поведението на стрелката на измервателния уред беше едно и също – или от празно отива направо на пълно и остава там, или пък изобщо не се мърда от положението в което е била преди включване на таблото и подаване на контакт. Предполагам това не е нормално, та въпросът ми е – някой има ли идея от какво може да е и как се разрешава този проблем? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги!Имам следния проблем. Имам табло от интегра 94-01, което чака да бъде инсталирано в сивика. Но на таблото уредът за измерване на бензина не му работи правилно. За да се направи пробра таблото е връзвано на два различни сивика с различно количество гориво в резервоарите. И в двата случа поведението на стрелката на измервателния уред беше едно и също – или от празно отива направо на пълно и остава там, или пък изобщо не се мърда от положението в което е била преди включване на таблото и подаване на контакт. Предполагам това не е нормално, та въпросът ми е – някой има ли идея от какво може да е и как се разрешава този проблем? :)

сигурно ли е, че инсталациите на сивика са правилно вързани? Болтовете на уреда стегнати ли са добре?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента нищо не е стегнато добре, щото таблото е разколачено. Но когато го пробвах преди време, таблото дори не беше разглобено - един вид всичко си му беше както трябва.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по спомен уреда е с 3 болта, IGN, GND и SIG, Виж дали между IGN и GND има от напрежение като на акумулатора и после напрежението между SIG и GND.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди време и на мен ми се беше случило това с уреда на температурата и на бензина. Имаш скъсана нишка от намотката на уредчето. Ако си много добър жичкаджия с много фин поялник може да се оправи, ако не търси някой който разбира.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цък, ако е прекъсната намотката, стрелката няма да мърда и при монтиране на другата кола. Провери какво се подава към самия уред както те посъветва Manniakk.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...