Jump to content
elpich

Проблем със педала на съединителя

Recommended Posts

Здравейте,карам хонда сивик 94 и днес както си карах,спрях на един светофар и се опитах да тръгна,но не можах да вкарам първа,чудих се от какво е и в крайна сметка видях,че педала на съединителя не се връща до горе,с крак го дигнах до горе и всичко беше ток и жица,включих си първа,втора и така,но когато превключвам пак си остава до половината,но пък си превключва и скоростите влизат " като У тях си ",но все пак седи на половината.Също така забелязах,че когато изключа от скорост държи оборотите на 1000-1500 като го дигна няма проблем,някой ще помогне ли от къде идва тоя проблем?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Погледни за течове по горната или долната помпа на съединителя, аз залагам че една от двете помпи си е заминала, като според мен горната, тя се намира долу до педалите като се наведеш ще я видиш. Също виж дали ти е паднало нивото на течността в най-малкото казанче (то е за съединителя)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В случей,че е някоя от помпите,колко пари струва една помпа,нова или втора ръка? Благодаря за бързата помощ!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О/о 70 лв.горна,само бутало 27 лв.истинско,гумички 11 лв.

Редактирано от kvd74

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

помпа на педала 2ра ръка 40, огледай да не ти сълзи някое гумено съединение, при мен проблема беше от там и не се виждаше дори

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...