Jump to content
ceco_79

Honda Civic 1.7CDTI 2003-2004

Recommended Posts

Здравейте колеги,предстои ми подновявяне на старата Хонда и моля за съвет относно дизеловите 2003-2004 година.Дайте мнение има ли нещо по-специфично при този мотор,понеже не съм фен на дизеловите коли,а Хондите се карат смело!Лично съм сменил 3 генерации Сивик.Благодаря предварително.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Не ти трябва дизел",каза един мой познат със Сивик и се оказа прав.Сивика си гори като дизел без да имаш скъпи агрегати като турбо и ГНП,бензиновия съединител също е 3 пъти по-евтин от дизеловия.А и фалшивия бензин по-лесно го прокарва от такавата нафта.Имаш и опция за ГИ.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Не ти трябва дизел",каза един мой познат със Сивик и се оказа прав.Сивика си гори като дизел без да имаш скъпи агрегати като турбо и ГНП,бензиновия съединител също е 3 пъти по-евтин от дизеловия.А и фалшивия бензин по-лесно го прокарва от такавата нафта.Имаш и опция за ГИ.

 

:D Знам колега,но бензина държи и цена,и аз споделям мнението за дизелите,грабна ме една,но единствено външния вид-http://www.cars.bg/u734491,и годинатаПубликувано изображение.......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да добре изглежда,на тази борса съм ходил да зяпам едно Пежо и не съм с добро мнение за хората и колите там,всички си в ПЕРФЕКТНО ТЕХНИЧЕСКО СЪСТОЯНИЕ .. и. //50 000км. ГАРАНЦИЯ-на двигателя//.Но това е Хонда,може и да е удържала на карането.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък от 6 месеца карам абсолютно безпроблемно 1.7ctdi и съм много доволен.Относно смелото каране - това все пак е дизел, не вярвам да удържи на каране като бензинова Хонда дълго време.Преди покупката съм си дал сметка, относно стила на каране и си карам дизелчето спокойно.Ако мислиш да настъпваш и колата да е все в обороти то колега по-добре ще е бензинов мотор.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мисля да карам с настъпване постоянно,но колегата е прав,че агрегатите са повече за поддръжка,а не предлага кой-знае какво,като вървене!Зимата свещи,як акумулатор и т.н.Не си противореча,но единственото,което ме грабва е по-ниската цена.....

Аз пък от 6 месеца карам абсолютно безпроблемно 1.7ctdi и съм много доволен.Относно смелото каране - това все пак е дизел, не вярвам да удържи на каране като бензинова Хонда дълго време.Преди покупката съм си дал сметка, относно стила на каране и си карам дизелчето спокойно.Ако мислиш да настъпваш и колата да е все в обороти то колега по-добре ще е бензинов мотор.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата не е лоша даже на 90% от хората би им харесала(а за разхода няма да говоря има предостатъчно сайтове).Но, ако трябваше да избирам сега бих взел една корола, но това съм аз :)7-ма генерация си има слаби места в темата е писано по-въпроса далеч не е като Хондите от преди 2000 за жалост:|

Редактирано от Code7

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата не е лоша даже на 90% от хората би им харесала(а за разхода няма да говоря има предостатъчно сайтове).

Но, ако трябваше да избирам сега бих взел една корола, но това съм аз :)

 

7-ма генерация си има слаби места в темата е писано по-въпроса далеч не е като Хондите от преди 2000 за жалост:|

 

Така е,прав си колега,а относно Королата аз съм се замислил и за Авенсис 2000-2002!!!Мога само да споделя,че няма да е друго-освен Японско-ForeverПубликувано изображениеПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...