Jump to content
sharpbg

>>>Проблем с късите светлини сивик хеч 5 LSI<<<

Recommended Posts

Здравейте колеги от едно известно време ми прави впечатление един много неприятен проблем с моята хонда сивик 5ген. хеч. Lsi. Проблема се изразява в следното.

 

Когато запаля колата и врътна лосчето за светлините габарит има продължавам къси няма придърпвам за дълги няма проблем, връщам на къси и пак проблем, като го повторя това упражнение няколко пъти и се оправя, в някой случаи при извинградско ми се случва при превключване от дълги на къси пак се губят, и е много неприятно или както съм продължително на къси и пак се губят и трябва да мина на дълги и после се оправя за известно време. Онзи ден ми направи впечатление от ходенето ми до Варна започна да мирише на прегорял кабел на връщане нямаше миризми, днес пак леко ми намириса Дайте някъкви идей съвети, че аиде през ноща добре виждам като загубя къси ама сега през деня проблема ще е голям, само да вметна че едната от буксите ми на фаровте е рязана и сменяна, но ако е от там и някой кабел прави късо то тва няма ли да е и при дългите и габарита.

 

Благодаря предварително!!!

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги от едно известно време ми прави впечатление един много неприятен проблем с моята хонда сивик 5ген. хеч. Lsi. Проблема се изразява в следното.

 

Когато запаля колата и врътна лосчето за светлините габарит има продължавам къси няма придърпвам за дълги няма проблем, връщам на къси и пак проблем, като го повторя това упражнение няколко пъти и се оправя, в някой случаи при извинградско ми се случва при превключване от дълги на къси пак се губят, и е много неприятно или както съм продължително на къси и пак се губят и трябва да мина на дълги и после се оправя за известно време. Онзи ден ми направи впечатление от ходенето ми до Варна започна да мирише на прегорял кабел на връщане нямаше миризми, днес пак леко ми намириса Дайте някъкви идей съвети, че аиде през ноща добре виждам като загубя къси ама сега през деня проблема ще е голям, само да вметна че едната от буксите ми на фаровте е рязана и сменяна, но ако е от там и някой кабел прави късо то тва няма ли да е и при дългите и габарита.

 

Благодаря предварителноПубликувано изображение

 

 

 

 

Смени си (паяка) лостчето за къси-дълги на фаровете.Две Хонди съм имал,и на двете ми се прецакаха и ги смених. Кабела на фара го зачисти и погледни дали прави хубав контакт,но чезненето изцяло на късите е от лоста за прев. на фаровете.Сменя се лесно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смених фасунгата и паяка, който беше доста изхабен, нещата за сега са добреП. П. със стария дори нямах светкавица, а с този всичко си дойде на мястото мисля че проблема е решен, поне за сега :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...