Jump to content
ACID BURN

Въпроси около обслужване.

Recommended Posts

Здравейте!Предстои ми смяна на масло, филтри, накладки. Маслото ми е ясно, филтрите горивен, маслен - ОК. Въпроса ми е: Какви накладки използвате? Място, което е проверено от където мога да купя такива и цената им разбира се.Моят въздушен филтър е конусовиден на K&N, изглежда ми тъмничък. Бих искал да го изпера. Какво е нужно, за да го направя?Колата ми е Сивик EJ9 Д14А4.Моят филтър в момента не е изолиран. Според мен така той не е ефективен, всъщност би трябвало да вреди на двигателя.Искам да си направя топлинен щит да изолирам филтъра от топлия кош. Обаче как да стане това? Мислех да сложа алуминиева преграда или направо кутия , която да изолирам със стереопор с алуминиево фолио (ползват този материал зад радиаторите в къщи, за да може радиатора да излъчва повече топлина, а стената да не поглъща топлината му). Какъв материал бихте използвали за направата на този термо щит?Благодаря много!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В някоя тема бях видял колега си беше изрязал и сглобил такъв щит от поликарбонатна плоскост.Едва ли изолира много при тази жега в коша,но все пак помага. С повече въображение може да се измисли и още нещо,нека да кажат и другите колеги;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма ли някой да помогне? :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...