Jump to content
tro6evo

Спешно търся инаформация

Recommended Posts

Така става въпрос за един приятел който са го снимали в града с превишена .. от патрулката е сниман докато полицаите са били вътре.На скоро бях чел ,че е незаконно и нямат право да снимат от колата докато са в нея или около нея .. нещо такова ми се върти..Ще се радвам някои с информация по случея да помогне да каже как стоят нещата .. защото моя човек е личен шофьор и не може да се раздели току така с книжката си за 3 месеца ! Най вероятно всички ще го нападнете ( защо кара така , дава ли си сметка , той си е виновен и т.н.) Моля ви спестете си коментарите от този род ! Всеки е давал яко газ навсякъде ! На всеки може да се случи .. Искам да му помогна и се надявам ако можете и вие да ми помогнете ! Благодаря !!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо няма да ти направим ако кажеш че това си ти. Та по темата до колкото знам самите полицаи снимат със камерата така че ако това е вярно няма как да не са в колата и да снимат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не съм аз .. няма смисъл да лъжа и точно по тази причина питам защото четох някъде че полицая няма право да снима докато е в колата !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се размине само с парична глоба! Това което си го чел не е вярно, даже и четирима да са били в патрулката и да са играли карти, снимката е доказателство и не можеш да я обориш дори и в съда. Имаше шанс за оспорване при старите радари но при наличие на снимка си в кюпа и плащаш!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма такова нещо,може оператора да те снима докато е в автомобила,а може и да настрои камерата да снима без той да е в колата.Лишаването за скорост отпадна и подлежи само на финансова санкция.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми пратиха такава снимка ;) Ама се си мисля че за 150лв трябваше да е цветна. :D

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това е нещо ново :) плащаш си глобата и всичко ток :) отзависи превишението колко може да кажеш чао на книжката :) малко оФФ - има обява в джобс за варна личен шофьор :) хаха

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не е от джобса работата :D благодаря за сега ... !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май търсиш под вола теле?Публикувано изображениеВзимат книжката за превишение над 50км/ч в населено място.Вече е гадно като не те спират,нали?Ако са го засекли твоят "приятел" с по-голяма от 50км/ч ще го призоват в съответното поделение на МВР,за да му бъде съставен АУАН за извършеното нарушение.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"приятел" аз не мога да разбера защо все още си мислите че аз съм този който е нарушил закона :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно да ти кажа,въобще не ме интересува.Инфо иска и го получи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, днес и аз получих една такава честитка Публикувано изображение

 

За 28 км/ч превишена скорост в населено място глобата е 100 лв. Ако я платиш в 14 дневен скоро получаваш отстъпка от 30%.

Та аз я платих веднага щом я получих и сумата, с която се разделих е само 70 лв.

 

Ако превишената скорост е 50 км и над, тогава може да се раздели с книжката за 3 месеца.

Тук ако има стабилен гръб, може и да се уреди нещо и да се размине само с парична глоба Публикувано изображение

 

Хайде със здраве и карайте внимателно Публикувано изображение

 

П.П. по-добре тия пари да ги сипваме в резервоара от колкото да ти даваме на така или иначе тъпата държава Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...