Jump to content
logoH

Ламбда сонда за F20B6

Recommended Posts

Здравейте, Имам проблем с първата ламбда сонда , подгрева не и работи.Замерих съпротивлението , няма никакво.Та въпроса е ако поръчам от US сонда, която се вгражда в купе версията дали ще пасне на моята. Има леко разминаване в парт номерата :36531-PAA-305 US , Europe 36531-PAA-L22 . Чувал съм ,че двигателите са почти еднакви.Ще съм много благодарен ако има някой в София с американско купе от 99 година и има желание да се срещнем и да разменим сондите за да пробваме какъв ще е ефекта.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, Имам проблем с първата ламбда сонда , подгрева не и работи.Замерих съпротивлението , няма никакво.Та въпроса е ако поръчам от US сонда, която се вгражда в купе версията дали ще пасне на моята. Има леко разминаване в парт номерата :36531-PAA-305 US , Europe 36531-PAA-L22 . Чувал съм ,че двигателите са почти еднакви.Ще съм много благодарен ако има някой в София с американско купе от 99 година и има желание да се срещнем и да разменим сондите за да пробваме какъв ще е ефекта.

Колега,Ето ти линк към сайт, от който аз купувам ламбда сензори. Коректни са хората и за около 5-6 дни пратката пристига.http://www.lambdasensor.co.uk/main/hondantk.htm

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От UK цената е много дебела - около 170 паунда , което е над 400 лв. В US цената е 140 $ .Ако си поръчвал за Ф20Б6 сподели колко струваше.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Не взимай никаква друга,освен оригинална,че ще береш ядовеПубликувано изображениеЕто Тук съм поръчвал такава за мой приятел чрез Иво и ЕленаПубликувано изображение

Редактирано от policeman

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да точно това е модела , който е за мойта кола.Пише ,че е Replaced by: 36531-PAA-307 .Благодаря за линка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...