Jump to content
misho crv

Предни дискове за Црв

Recommended Posts

Здравейте колеги,Може ли някой,който е сменял или знае да каже колко струват предни дискове на спирачките за Црв 2001г.Понеже сам в чужбина и се чудя дали си заслужава да ги макна от тук.Тук сам намерил Brembo за 110 лв.Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си сигурен, че е читаво ги мъкни по-добре. Не знам на какъв размер са ти, но тук в България нормалното Брембо/само вентилирано, не макс-а / на 262мм ти е около 140 кинта комплекта. Купи си и читави накладки. Направо се запаси с 2-3 чифта предни и едни задни, че ако знаеш колко ментета има. п.п. Старите ми накладки ми износиха диска. Беше все едно си ги минавал с оксижена... Преди това едни свирещи и едни грам не спиращи. Сега съм с Кашияма и съм доволен. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже сам в чужбина и се чудя дали си заслужава да ги макна от тук.Тук сам намерил Brembo за 110 лв.Поздрави!

Ако цената е за 2-та диска определено си струва ..Тук Брембо (282 мм.) се намира за 80 лв. бройката ..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за бързите отговори!Да цената е за 2 на 282мм.- 63$.Има и други марки по-евтини,но тях не ги познавам.Ще ги взема,мерси за помощта!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...