Jump to content
p0n1X

Допълнителни глезотийки за хонда

Recommended Posts

Имам предвид от тези неща, които се слагат допълнително. Като пример мога да дам - климатроник, пребиране на страничните огледала, пръскалки на фаровете, антена за радиото, която се поставя на предната броня, подгряване на седалките.

Снимки:

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

Някой знае ли от къде може да се закупят? Нещо сайтове? Произвеждат ли ги още? :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко има в ebay.com дано не ти мине мерака като видиш цените :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз пък нищо от това не съм виждал в ибеи,освен прибиращи се огледала.даже и да има копче за круис контрол,то ще има ли модула,които го управлява.отделно знам,че педала на гaста е съвсем различен.тях дали ще ги има.мен ме интересува комплект круиз контрол например от къде може да се вземе.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почти всичко има в ибей, има и прибиращи огледала, има и подгреви на седалките, и пръскалки на фаровете, и parking pole, и круз контрол, и комплект климатроник. Работата е там че трябва да се търси много и някои неща много рядко се появяват а като ги има цените са меко казано стряскащи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко това допълнително оборудване, което си посочил колега е от Японски сивици - JDM, всичко излиза в ибей, просто ти трябва време примерно 5-6 месеца и безкрайна сметка да плащаш лудостта на някои хора.Няма невъзможни неща обаче, в случай че си твърдо решен, Успех! :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха,зарибил си се по JDM манията. Няма лошо ама ще ти излезне много по-тънко да махнеш тоя сивик и да се качиш на акорд:)Круза и нагряването на огледалата го имаш от завода , като стандартно оборудване:)Другите неща се предлагат и са поносими донякъде:)И при Прелюдите е така......просто Сивиците са по-нисък клас и там само В16-ките може би ги гласят с повечко неща, съответно са по-рядки екстрите и цените са.....:)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

От доста време изучавам аксесоарите за 5-та генерация и ще се учудите колко много неща има за нашите бедни откъм екстри колици.Ако някой изявява желание,може да ми пише на лс да му изпратя снимки на аксесоарите и малко каталози и характеристики,които съм сабирал през годините...понеже не ми се занимава да ги качвам (доста са като обем).А иначе по горния пост на колегата: Климатроник се предлага само за японския пазар и върви в комплект с километражи с бял циферблат и светещи стрелки с оранжева подсветка,това,което наричаш "антена на радиото в бронята" се казва Parking Pole и е габаритна светлина при паркиране,която е на телескопично ел.рамо.Съществуват още 12345678 аксесоара като: GPS навигация и телевизор,Gathers 10x speaker system с multysound processor и CD changer в подлакътника,спортен волан на Momo,кожена топка за скоростите,метални прагове с щампа Civic,крило с 60 бр диоди в стопа,няколко модела аксес джанти,кожена маска за предницата и плексигласови протектори за фаровете,лип,халогени,дифузер за задната броня,ветробрани,подгрев на огледалата,няколко вида текстилни и гумени стелки,секретни гайки,йонизатор за въздуха в купето...и какво ли още не... За съжаление почти нищо не се произвежда все още от тях.Аз с доста зор се сдобих с доста от тези неща,като чисто нови успях да си поръчам само лип,дифузер и стелки.Джантите след боята също може да се броят за нови,но ми коства около год и половина да ги открия :)

Редактирано от kazadores

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има и много красиво осветление за предните седялки с говорители вътре, ветробрани за шибедаха,вътре различни кори,багажник...багажник за ски..ужасно много още за нас глезотийки за джапанците нещо нормално...и сигурно има лимитед едишън и юбилейни серии които за ....а пък цените...колегата каза гпс че имали това за 5та ли или др модели?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги много ще ми е интересно да разгледам всичките екстри.

Ако е удобно качете някоя снимка и ние да се порадваме Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те тука теhttp://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=44506&st=0&p=390376&fromsearch=1entry390376

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...