Jump to content
mаrto

Една интересна статия

Recommended Posts

ЦЪКЕто и акцента :" "Когато се появи нов човек с въпрос по тема, по която вече е писано, никой не му казва "ползвай търсачката", а му обяснява още веднъж. И когато искаш да покажеш нещо, с което се гордееш - снимка например, няма автоматично да те критикуват колко е зле, както в други форуми, а ще ти кажат "браво".И още :" форумът е мястото, на което си почиват. И са създали строги правила, за да го опазят "чиста и спокойна" територия. Модераторите са около 100, доброволци са, но се отнасят сериозно към работата си. В OFFRoad-Bulgaria e забранено да се пише на "шльокавица" (тоест на български с латински букви и цифрички), трият се коментари с правописни грешки и такива, които са встрани от темата. Блокира се достъпът на участници, които обиждат други. Запалените форумджии наричат това "естествено филтриране на аудиторията"."
  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех, ако можеше и тук да се трият постовете с фрапантни правописни грешки. : )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Аз съм участник в оффроуд форума , в моторджийската част . За първи път чувам да се трият мнения с правописни грешки . Няма такова нещо , там неуважението към Българския език и бисерите са ежедневие . Намекнах няколко пъти за по-строг контрол , даже и за тест входно ниво за новобранците или поне за период , през който да могат само да четат , но изобщо не бях чут .

Редактирано от pe6o74

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех, ако можеше и тук да се трият постовете с фрапантни правописни грешки. : )

Май форума искаш да бъде затворен.Според мен е по-добре да няма толкова строги правила и форма на цензура.Нека всеки да си каже каквото има да казва. И нека стават по-обширни темите, отколкото да има 1000 такива с подобно съдържание.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Казвам фрапантни, но да прави сте. Не е като да няма вече теми за правописа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз от 2 години давам Офроуд форума за пример , не че и там няма проблеми но всичко е подредено и тия мрънкачи който всеки ден тук им виждаме темите от рода , ( Защо не мога да пускам тема в продава , или къде ми изчезна темата , или кой тъпанар ми изтри темата) , еми там тия теми не съществуват , поради простата причина че новите потребители не могат да спамят , да пишат където си искат , и да правят каквото си искат както тук . Там има правила , които се спазват строго и който не ги спазва му стягат багажа и дим да го няма :).Така трябва да е и тук , по строго държание и без много обяснения , тогава няма да ги има тези дразнещи теми , няма да има не разбираеми изречения , не че и така не ми харесва ;) .Айде със здраве :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Тук ако затегнем правилата, нали се сещаш какво ще стане :D ще настане олимпийско мрънкане, защо, ама как, ама какво, мръсни комунисти и т.н., не че и сега не сме виновни за всичко...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...