Jump to content
TEHKO

ниски обороти на газ

Recommended Posts

мотора е д15б2 газовото е сложено миналото лято и нямаше проблеми до зимата и тогава почнаха ядовете колата я паля на бензин чакам я да загрее поне малко и превключвам на газ и колата държи уникално ниски обороти и при паркиране малко да паднат още и гасне държи 500-400оборота студена-топла както и да я карам. въртях кранчето на изпрарителя но оборотите там само падат както и да го завъртам въртях и кранчето на въздуха но и там ефекта е само падане на оборотите!? с някакъв измислен "спортен филтър" съм но проблема не е от него това почна да го прави докато бях с панелния оригиналния филтър с кутията - колата на бензин няма проблеми.. също ми прави мизерии при дълго спускане на скорост и в момента в който изключа на неутрална колата изгасва или ако я изфорсирам на място към 6-7000 оборота после колата изгасва.. аз мисля че или трябва да се сменят мембраните на изпарителя или филтърчето на газта да се смени.. някой ако знае какъв е проблема или поне да ме насочи от къде да започна че е много дразнещо.. ммм да и съм забелязал на другите колеги същия мотор същото газово и тн на студена кола я палят директно на газ и няма проблеми държи обороти .. газовото е ловато-обикновено :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип когато потока на въздуха е повече автомобилите на газ си намалят оборотите,може би е добре да си върнеш стария панелен филтър,освен това може да има и още нещо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

днес се оправи проблема държи понякога 1000-1100-900 луда работа ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...