Jump to content
honda civic 6

honda civic 6gen d14a3

Recommended Posts

автомобила e 179900km стария собственик е сменил на 110000km ремъци и ролки в момента се намирам в германия за смяна и части искат ми 500 € а това надвишава бюджета ми. та въпросът ми е колко струва в бг тази услуга и мога ли да се прибера без да сменя тези части. благодаря за информацията!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здр.колега честита колица и безаварйни километри.Ами горе доло услугата вав БГ.е от порядака на 150-200лв.и работата при майстор както се договорите,успех :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сменят се на 100000, имаш време за смяна. А тук в БГ са 200лв с труда (като труд ти е 100лв хахаха).Ако пък искаш оригинален ремък и ролка, 600лв от нашите представители на хонда, тва е без труд. Хубавото е че колегите от форума правят редовно поръчки на оригинални части от САЩ, на доста по приемливи цени (да не кажа на половина).Честито за колицата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Само оригиналните ремъци и ролки се сменят на 100 000км. Всички останали на около 50 000км се сменят или на 2 години.Колега, ако си сигурен в колата, че в добро състояние и не се чува свирене на ролки и ремъци, можеш да се прибереш до България и да си смениш консумативите. И въпреки всичко не я ръчкай по пътя, а я карай внимателно.Иначе както са ти казали колегите по-горе цените на ролки и ремъци са най-различни, но за около 100лв. можеш да си вземеш добър ангренажен ремък и ролка. Съветвам те, задължително да си вземеш японска обтяжна ролка! :)

Редактирано от Георги

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ролката не меля царевица и ремъка не плаче- карай смело. В България- ремък Мицубоши+ ролка=70-80кинта. Работа- пак толкова. Има агенти в повечето градове. Казваш от къде си и ще те насочиме :cool: п.п. Тия като ти казаха 500 евро, трябваше да им кажеш/дайте ми още толкова и ето ви ключевете.../. Луд народ.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм от горна оряховица ако ми посочиш някой добър сервиз ще съм ти благодаренПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...