Jump to content
tenci

сервиз за англичанка

Recommended Posts

Здр. Днес бях при Омбре, но там директно ми отказаха да ме обслужат, защото хондата е дизел и е английско изпълнение.Някой ако може да ми предложи добър майстор ще съм много благодарен!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега какъв ти е проблема и защо са се отнесли с тебе така?За какво става дума?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 година и на мен по телефона ми казаха, че това е сервиз за японски автомобили, а не за Роувъри :D От кой квартал си, колега?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип проблема му е, че е дизел, нищо, че е Хонда. Просто мотора му е Роувър. Върнали са го, защото явно не го правят този мотор те... Колега, виж Роувър форума къде си правят колите. Ако искаш имам един френд, прави всякакви коли. Само на него му давам да ми рови по сивиците/бензинови са/. Ако решиш кажи да го попитам за някаква цена. Сигурен съм, че ще може да ти свърши работа :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да де ама моя е бензинов :D Просто ми стана тъпо тогава как ме отрязаха, и сега виждам, че не съм единствения. А за колегата ако иска да пише на лични за съвет за сервиз :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги! Проблема найстина е, че мотора е дизел и от сервиза ми казаха, че не искат тепърва да се учат, в което няма нищо лошо, хората си знаят възможностите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич Омбре не е единствения които разбира от коли :D;) пък било то и хонда ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема е простичък - третата свещ на колата ти не се сваля без да се разглоби половината двигател :) Затова не им се бара ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...