Jump to content
Илиян Марчев

Ремонт на двигател

Recommended Posts

Здравейте, сдобих се и аз с мечтаната хонда, но ще трябва да и направя ремонт по двигателя. Ако можете да помогните с магазини за авточасти, майстори,цени и всякакви други препоръки , ще съм ви много благодарен.На пръв поглед ми казаха, че за смяна са 3те гарнитури,сигметните, гумички на клапаните и обслужване. Колата ми е Сивик хечбек 1.5, 90hp ,93 ноември, D15B2- е двигателя.Благодаря предварително и се извинявам, ако има нещо не точно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Мога да те ориентирам че отиваш на много голяма сума. Ако не си я правиш сам ще пръснеш поне 800 лева за ремонти :unsure:За маистори някой колега от Пловдив да те ориентира. За части може да си поръчаш оригинални от колегата Izanagi с общата поръчка, но ще трябва да почакаш мъничко за тях :)

Редактирано от honda_lv

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,за майстор от Пловдив мога да те насоча към Евгени - тел.0887460986.Сервизът му се намира в Кършиака в близост до магазин Евро 07 на ул.Поп Златан!Ако искаш по-точни координати можеш да ми пишеш Л.С. или да ми звъннеш на телефон 0883451618.Успех с ремонта и частите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги. Нов съм във форума, но със същия проблем. Купих jazz 1,2 италианка и след смяна на масло се оказа че двигатела е за основен ремонт (явно е бил с някаква присадка) та въпросът ми е - Някой може ли да ме посъветва за добър майстор във Варна? Благодаря ви предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дидо /Miyamoto/.Намира се до метро при автокъщите-0878977123Публикувано изображение

Редактирано от policeman

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кажи поне оправихте ли колата и къде. Ако си ходил при Евгени доволен ли си.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...