Jump to content
faraon

проблем сивик

Recommended Posts

Колеги имам едно въпрос че :) Онзи ден ми изгоря крушката на единия фар и след като я смених днес забелязах че не ми свети таблото и крушката в таблото която е за фаровете.Някой има ли си на представа от какво може да е.Сивик англичанка е колицата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бушонче?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бушонче?

Ами може. Някой колега с англичанка който има капак на бушоните до го снима и да ми прати моля,че моя нещо го няма :) Благодаря

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бушонче?

Единият вариант е бушонче,както казва колегата...На моя Сивик лампата за фаровете на таблото свети само когато съм на дълги,а когато съм на къси свети само таблото...Можеш да провериш и врътката,която е за увеличаване и намляване осветеността на таблото,да не би да си я врътнал на минимум без да искаш...:unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Провери дали ти светят габаритите, защото доколкото имам опит са вързани с осветлението на таблото на един бушон. Аз на моята 3 дни се чудих защо няма светлина на таблото и накрая като ме спряха полицаи, че нямам габарити разбрах какъв е проблема :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами изгоряла ти е и лампата в таблото!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забравих да вметна колега, че моя сивик има капаче, но позицията на бушона не отговаряше на написаното. Нямам идея защо е така може да е сменяно нещо :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...