Jump to content
fenabg

Трябва ми д13ка за проби ,някои готов да се раздели с 10-тина литра бензин?

Recommended Posts

Оня ден пак се зайграх с един карб от д13ка :D :D :D и измислих друга простотия :lol: :lol: .Та след продължително проучване :blink::D изхвърлих много неща и вакуми от сток карб на д13 :dry: .Останаха някои не нужни ма няма как да се махнат :D .Та някаде четох че местите някои вакуми заради 2рата дроселова клапа -не се занимавайте с глупости тя е много ограничена от страна на отваряне .След малко олекотяване вече се отваря де :D .Та ква е идеята свършиха ми д13ките :D :D :D :D под ръка и нямам стоковица за проби някои ако муе мерак да си каже да пробваме карба Нямам идея как ще работи ма би трябвало :blink: и тетака .Тука съм сериозен .Ако има някои да пише тук ,ако има ефект и колата се чувства добре собственика го получава срещу бартер за неговия ;) .За разход нямам и идея :ph34r:

 

Ето и как изглежда ,ако има интерес пишете ще го разискваме ;) .Вече не му трябват вакумите и кутия и тн.

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

 

П.п dakatakn аз не бързам френд когато тогава .В момента ме рови любопитство :D .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ти се чака до събота можем да го пробваме на моята, тогава ще имам път към Дупница!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От толко състезателни д13ки :huh: ни една .пари не изкам на никои :D само да го пробваме .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Далече си, ...мъко. ;) П.П. Понеже заключи темата за задната - всички Хонди имат положение в което задна не влиза - писах, че кутията няма проблем, но нещо се сърдиш за това, че всеки писал дали има или няма такова положение, а всъщност няма проблем никъде с кутиите.П.П.П. Ще триеме ли? :lol:

Редактирано от Sebulba

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Теста е направен :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: .Но не с моя карб а с неиния си ,на моя протече платното на на ускорителната помпа . Карба работи с една жица :D :D :D само за смукача всичко друго е изключено ,и ИАЦвето ;) .Ефекта е точно този които изках :rolleyes::unsure: .Очаквам отзиви на шофъора и навигатора с чадъра :lol: :lol: :lol::P .

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фенка, забрави и навигаторския найлон на седалката :DИначе не бях карал колата преди модификацията, но съм доволен как върви като за д13 :) Определено става едно бързооборотно часовниче :)

Редактирано от Veid

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...