Jump to content
drakula

Свири от лагера на хидравликата на Д14а2

Recommended Posts

Здравейте,от известно време забелязах,че сутрин,като запаля се чува силно свирене на ремък.Днес най-после отворих капака и се заслушах откъде идва шума.Ремъците ми не са слаби,установих,че шума идва от лагера на хидр.помпа.Преди 10000км. сменях помпата и момчето леко изкриви ролката,дали това е причината да започне да свири лагера или му е дошло времето?И какво да правя при тази ситуация-да сменям помпа,да търся друга читава ролка или нещо друго?Благодаря на отзовалите се.Да уточня,че като се гледа ролката не се забелязва някакво биене от нейна страна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имах подобен проблем. Сменихме лагера, всичко 25лв заедно с труда.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имаш ли климатик

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имаш ли климатик

Да имам,но не е от него,защото преди 2г. сменях лагер на ролката на климатика.Съвсем точно съм го диагностицирал,благодаря за мнението.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

щото и аз си мислех,че е от помпата ама накрая се оказа ролката на климатика,а ти как точно си направил диагнозата ако не е тайна

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

щото и аз си мислех,че е от помпата ама накрая се оказа ролката на климатика,а ти как точно си направил диагнозата ако не е тайна

Съвсем отчетливо се чува точно от помпата на хидравликата,много е силен шума и не мога да го объркам.Пък и си спомням,че като че ли беше по-различен от шума,който беше от ролката на климатика.Знаеш,че мястото е открито и като се приближа го чувам съвсем точно.
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сваляш ремъка на хидравликата и ще си покаже ;)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...