Jump to content
men4e

Оглед на Хонда Акорд в Габрово

Recommended Posts

Здравейте колеги, някой може ли да погледне тази кола http://www.cars.bg/u682260 или ако някой вече я е гледал да каже в какво състояние е, че съм и хвърлил око, но ми е далече и ако ще е напразно не ми се ходи чак до Габраво.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм гледал колата на живо, но все пак и от снимките се виждат някои неща......1. Волан. Само като го видях ми стана ясно, че километража е въртян. Ако това има значение разбира се.2. Шкафчето вляво от волана липсва.3. Има копче за халогени, но не и халогени......защо ли?4. Антената не е прибрана/извадена докрай. Обикновено се лекува с нова (личен опит).5. Тая навигация може да се ползва единствено като компас (показва накъде е север). Чейнджъра чете само CD-та, а радиото си е само радио - няма вход за диск, касетка и дори AUX отпред. Освен това заради разположението на чейнджъра в багажника НЕ могат да се съберат 4 гуми. Аз лично тая система я замених с едно MP3 Сони и не съжалявам въобще.6. Вдясно от волана ми се видя нещо като иконка. Това да не ти е френска кола, че да се молиш да запали?Изброеното е просто лично наблюдение, но може да бъде и чудесен повод за коментар на цената.Успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей Колега,В неделя вечерта или понеделник рано сутринта се прибирам за Габрово и ще мога да отида да я огледам.Ако искаш ми пиши на личния, ако все още имаш интерес... Ще се радвам да помогна...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Километряжа и е сменян най вероятно е и блъскана преди време.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че то има ли хонда дето не е удряна:Dи моята така я взех ама е добре направена и нямам с това ядове.На тези години е трудно да се намери перфектна кола,все има някакъв кусур. Всичко е до преценка и компромис.Успех колега,важното е като я караш да има тръпка и да и се кефиш!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...