Jump to content
IcoZL

Изпускателен колектор-съвместимост

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Здравейте, дойде му времето и на моя изпуск. колектор/D15Z8/.Много готино е сцепен по средата и пукнатината минава през отвора на сондата.Стар филм с нови актьориПубликувано изображение. Разбрах , че става всеки от "Д" серия , ама повечето коментари за за 1.5, 1.6 . Товаhttp://forums.hondab...415%D0%B78&st=0 го разгледах. Въпроса ми е , става ли обаче от D13-ка, че такъв ми изпада на първо четене - размера на портовете същия ли е, стандартен ли е отвора за ламбда сондата и долу фланеца към генерацията?

Редактирано от IcoZL

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Става, но е може би най-лошия вариант от всички, по-добре поизчакай и си намери стоков от Д16А9/З6/З9 4-2-1 със сигурност ще ти вършат по-добра работа и двигателя ще издиша по-добре!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще търся 4-2-1 , ако не изскочи, като краен вариан ще е от д 15-ка. Видях , че си ме ориентирал на лични мерси за което!!!Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Публикувано изображениеПомагайте пичове.В автоморгата единствения колектор за Хонда, който имаха е 4-2-1 стоманен.Обаче ми е малко странен. На него само пише Хонда 99г. и това е.Въобще Д серия ли е?!?! Не можаха да ми дадат шублер да измеря портовете, че им го били открадналиПубликувано изображение, луда работа. Че на въпроса -от каква хонда е това, и понеже както се вижда на снимката ламбдата на този е на майната си, а на моя е горе на самия колектор, ако удължа кабелите на ламбдата ще се ошашка ли/в смисъл ще подава ли коректни стойности при положение , че кабелите са по дълги и съответно съпротивлението ще е друго/.

Въпросната трЪбЪПубликувано изображение

Публикувано изображение

Редактирано от IcoZL

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоз е от Б20, или поне прилича на него, до скоро го имах в багажника същия :) и с 2 думи не става за Д серия.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Тоз е от Б20, или поне прилича на него, до скоро го имах в багажника същия :) и с 2 думи не става за Д серия.

 

Мерси за светкавичния бих казал отговорПубликувано изображение. Търсенето продължава.Между другото 'моргаджиите" го дават за 30 лв. ако на някой колега може да му е от полза да свирка. А пък ако някой има излищен стоков 4-2-1, от едновалка да се обажда, ще го лапна. може и от Д15 Б2/7 в краен случай.Публикувано изображениеВсъщност всичко с което мога да сменя моя спукания на "Икономиката" , че зяпна съвсем. Редактирано от IcoZL

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някъде мисля че ми се мотае един от Д15Б2, ако те интересува твой е, само ми драсни на ЛС да го търся :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...