Jump to content
ranko57

Слаби светлини на таблото

Recommended Posts

Здравейте приятели.От вчера съм горд собственик на Хонда CR-V. Добре се държи на пътя,и сякаш не харчи бензин много.Проблема е следния.Много слабо светят светлините на таблото.Имам Акорд,там има копче за увеличаване и намаляване на светлината.А при CR-V-то няма.Или не знам къде е.Някой може ли да подскаже нещо.???Ще съм благодарен.И още нещо.Откъде мога да намеря два ролбара за праговете и евентуално цената разбира се.Още веднъж благодаря предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-скоро изгорели крушки, а не че светят слабо. Имаш 5 отзад на уредите, и 2 отгоре - осветяват стрелките отпред.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и на мен не ми свети добре точно в зоната на уреда за температурата на водата и нощно време ако тръгне да завира изгарям бях свалил таблото ама тие две крушки от горе не съм ги видял пак ще потърся щото тия от зад са добре благодаря за инфото

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-скоро изгорели крушки, а не че светят слабо. Имаш 5 отзад на уредите, и 2 отгоре - осветяват стрелките отпред.

И при мен е същото. Как се сменят, трудно ли е?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)
http://www.lingshondaparts.com/honda_car_parts_selection_pfk.php?block_01=17S1001&block_02=B__1210&block_03=18748Вадиш таблото ... после е лесно :DЗначи крушките зад уредите били 6 броя. Една голяма N6, 3.4 W. От нея излиза кабел за двете крушки, отгоре пред уредите, които са малки - N1 N2, 3W.Отзад имаш още 5 по-малки крушки - N3, 3W. Едната от тях при автоматика е скрита под пластмасовата кутийка на крушките за автоматика. Тази кутия е N10 N20 на схемата. Ако си с ръчни скорост може да нямаш такава кутия. При мен 5-те малки крушки отзад са някакъв изчанчен размер щото съм JDM. Не знам дали на нормално CRV са същите. Аз ги смених с нормални малки крушки 1.2W заедно с фасонките. Взех ги от табло за Ситроен Ксантия.п.п. Можеш да сложиш LED крушки, но трябва да са с разсейваща светлина, а не насочена напред. Редактирано от Krasi-mir

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.lingshond...&block_03=18748Вадиш таблото ... после е лесно :DЗначи крушките зад уредите били 6 броя. Една голяма N6, 3.4 W. От нея излиза кабел за двете крушки, отгоре пред уредите, които са малки - N1 N2, 3W.Отзад имаш още 5 по-малки крушки - N3, 3W. Едната от тях при автоматика е скрита под пластмасовата кутийка на крушките за автоматика. Тази кутия е N10 N20 на схемата. Ако си с ръчни скорост може да нямаш такава кутия. При мен 5-те малки крушки отзад са някакъв изчанчен размер щото съм JDM. Не знам дали на нормално CRV са същите. Аз ги смених с нормални малки крушки 1.2W заедно с фасонките. Взех ги от табло за Ситроен Ксантия.п.п. Можеш да сложиш LED крушки, но трябва да са с разсейваща светлина, а не насочена напред.

нещо сложно ми изглежда, ще ходя при майстора

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)
:P Чакай сега, това на схемата е таблото разглобено на съставните му части. Ти не трябва да го разглобяваш. Изваждаш го цяло, обръщаш отзад, и сменяваш крушките ;) Редактирано от Krasi-mir

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:P Чакай сега, това на схемата е таблото разглобено на съставните му части. Ти не трябва да го разглобяваш. Изваждаш го цяло, обръщаш отзад, и сменяваш крушките ;)

Може и да пробвам сам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Няма нищо сложно, 5 винта и 2-3 букси, и таблото е долу.Имаш два винта на черната пластмаса, отгоре. Отдолу е на щипки.Таблото има един винт отгоре, и два отдолу. Тия долните са малко скрити, и ще ти трябват тънки пръсти, или магнитна отвертка.

Редактирано от Krasi-mir

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...