Jump to content
Mitev

Гуми с различна шарка на грайфера

Recommended Posts

Здравейте имам хонда црв 1 генерация, закупих я миналата година октомври месец и четирите и гуми бяха с размер 205-70-15 96Н M+S michelin но двете са с една шарка а другите две с друга шарка на грайфера. За зимата си купих нови. Та въпроса ми е следния да не съсипвам зимните гуми дали ше има проблем за лятото да сложа тез с които я купих като са с различен грайфер. Благодаря предварително

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо им няма от различния граифер щом са еднакъв размер, а ако са и еднакво износени хептен нема кво да се притесняваш, въпроса е да не едните да са като нови а другите да са сликове. И още нещо да са еднакъв тип, примерно- летни, а не две летни и две АТ.

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм на друго мнение,слагай си гуми с еднакви шарка и размер за ти работят правилно диференциалите !Поздрави!:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И какво няма да му работи правилно на диф. като са с различен граифер, а се търкалят еднакво :) Чак толкова не са капризни споко :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моите зимните и четерите бяха с различен грайфер, но съм нямал проблем.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги сложих ги а дано няма проблем, износването им е почти еднакво, само че тез които съм ги сложил отзад са с по широк грайфер.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо им няма бре, караи няма се плашиш, да не мислиш че дифа. има очи да види с кви шарки са гумите, него го интересува да се въртят еднакво :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо им няма бре, караи няма се плашиш, да не мислиш че дифа. има очи да види с кви шарки са гумите, него го интересува да се въртят еднакво :)/>

Когато се движим по път с много завои скоростта на въртене на колелата много често ще е различна.Явно този съединител непрекъснато сработва на някакви % и това не е проблем...Опитвам се да оправдая разликата в гумите при мен,размерът е еднакъв,но са различна марка ,освен това едните са M+S,а другите летни.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...