Jump to content
Shorty

Пясъкоструйка и боядисване на джанти

Recommended Posts

Колеги интересува ме къде в Пловдив могат да ми почистят джантите с пясъкоструйка и да ми ги боядисат качествено и естествено колко ще струва това удоволствие.Рових из стари теми, но не открих за Пловдив нищо конкретно.Ако има такава тема моля да ме упътите, ако не чакам отговори.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От колегите от форума на Ситроен:http://www.citroen-bg.net/forum/viewtopic.php?f=2&t=51338&start=15В събота ги търсих тия Мони, ама се омотах в ония улички и се отказах.Иначе има песъкоструйка и до митницата - посока Куклен веднага след митницата в дясно. А прахово пак на Кукленско шосе, след хотел Родопи на 100-ина метра (там съм давал за боядисване рамка за колело)

Редактирано от keel

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само информативно във Варна взимат 1лв на цол пясакоструя и 1,50 лв за праховото боядисване пак на цол

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От колегите от форума на Ситроен:http://www.citroen-bg.net/forum/viewtopic.php?f=2&t=51338&start=15В събота ги търсих тия Мони, ама се омотах в ония улички и се отказах.Иначе има песъкоструйка и до митницата - посока Куклен веднага след митницата в дясно. А прахово пак на Кукленско шосе, след хотел Родопи на 100-ина метра (там съм давал за боядисване рамка за колело)

Здравейте колеги,не искам да ви разочаровам,но джанти на прахово не се правят! По ефтино е да,но няма нищо общо с истинското боядисване на джанти! Просто нищо не става освен че има някаква боя по тях!Виждал съм такива и със сигурност мога да ви кажа че като се боядисат при кадърен бояджия стават като нови,даже и по-хубави!!! Праховото е за пружини и ламаринки по купето ,даже и рамката на колелото ще я направя по-добре с боядисване с атомобилни материали ! Единственото по-добро при праховото е че става по-здрава боята ,но не и красива като при бояджия!!!! Успех !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заповядайте във Войводиново(праховото боядисване), където гарантираме перфектно почистване на джанти, използвайки метални дробини, вместо кварцов пясък, за по-финна обработка на изделието. Цената е в зависимост от цолажа на джантите и степента на корозия. След старателната обработка на джантите се боядисват с прахова боя по каталога на РАЛ. Заповядайте при нас и ви гарантираме перфектно качество на изработката и боядисването.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...