Jump to content
ma4o

Седмична среща - София

Recommended Posts

Днес не идвайте.... нек'ъв кекс щяло да има... не си струва! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЕЕЕ с този кекс трудно ме навихте :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Марти, ти си най-голямата клюкарка, която познавам :D като много знаеш, ще се замисля дали да донеса голееемия кекс, който мама направи ;) ама като се знам...ще го донеса..какво да те правя :) всички колеги, които имат възможност да присъстват на кекс партито да се чувстват поканени :D

Редактирано от Rossi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес не идвайте.... нек'ъв кекс щяло да има... не си струва! :)

:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде аз като една видна клюкарка да кажа че всъщност си струваше... :) ммммммм :) Интересно след седмица на тортата и седмица на кекса, какво следва? Роси? :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи следващия път да идваме без коли да не ни вземат после книжките.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой не се пресрами да поръча за другата седмица, така че може и на диета да сте..той Марти и без това развали своята за 2 седмици напред ;):P пък и половината колеги не поискаха да уважат кекса ;) сърдита съм :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те като не искаха , аз го уважих 3 пъти , заслужаваше си :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вальо не се ослушвай ;) ти си го поръча и не дойде :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как ше не съм поръчал??? Поръчах толумби на Недко:thumbs1: Обеща да направи за другата седмица...ако не той - ти ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха аааа не знам тогава :thumbs1: аз на никого нищо не съм обещавала ;) а и толумби не мога да правя :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Седмица на мезетата и червеното вино. :)

Това предлагам да го оставим за по-следващата седмица, че в сряда е почивен ден (3-ти март) и ще можем да мезим повече ;) А за идната седмица ако не станат толумбите... едно Тирамису може ли? ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
;) А малеееее!?!?!?! Глей кви гощавки ставали на седмичнатаааа..... :) Аз добре си мислех да скоча тая седмица, ма те, пусти дежурства! ;) Имало кекс а мене ме нямало!? :D Само да има пак, пъ ще видиме дали ше остане да го уважи некой друг освен мене! :DП.П. Ям сичко сладко, може и да не е кекс! :D Редактирано от CIVICwarrior

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От Светльо разбрах, че кекса е бил хубав, но ми беше лошо тогава (и сега съм болен)!Но който не дойде изгуби доста :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе не знам колко е бил хубав, ама само това успях да хвана преди да свърши :Phttp://www.picvalley.net/v.php?p=u/1960/10...xqsMSB5VWpY.JPG

Малеей! :(:lol: Не стига, че още ме е яд, че не ходих, ами са ще дразните бедните хорица ли :lol::P:dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха :lol: еми колега за урок да ти е :dry: така като гледам май вече ще си редовен :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами бях на работа и затова неможах да дойда ....много вкусно изглежда :lol: ,другият път доведи майка си да уточним менюто за седмичните :dry::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се опитвам да вкарам и Недко в играта...ама нещо се дърпа...да видим дали ще има толумби идния вторник :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айдеее народеее който не е тръгнал към ЕКО-то да тръгва да не се караме :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тръгва,тръгва :lol:

За къде тръгваш колега?Май трупаш мнения за купува-продава а!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Някой? Нещо? 19:00 часа е!Да няма умора от месечната? :dry:

Редактирано от OptimusPrime

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой? Нещо? 19:00 часа е!Да няма умора от месечната? ;)

Мене ми се ходи, ама нямам превоз :D А пък с градския транспорт пък нямам шансове да стигна! :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде се намираш CIVICwarrior?

Абе аз се намирам в Нови Искър, но не ми е проблем да стигна до Централна гара и до там.... :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хмм и аз съм съвсем в другата посока :D айде колеги, няма ли някой от онази част на София??? :dry: иначе до след малко..мисля да не закъснявам този път ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как го мислиш, аз съм на място и няма никой.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ее ти си дебнал само да стане 20:00 часа да ме нахраниш :rolleyes: излови ме :P но не можеш да отречеш, че този път закъснях значително по-малко :D:) другия път вече ще е навреме :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Обещано!" ... пък дали ще е спазено - едва ли :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее всички на майтап ме взехте :drunk: обаче ако дойда навреме искам публично признание :tooth::starwars:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее всички на майтап ме взехте :drunk: обаче ако дойда навреме искам публично признание :punk::starwars:

Обещавам да ти купя нещо сладко, я торта, я толумби :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз исам да благодаря на Стефан Милев - много си упорит бате докато не светна не я остави :punk::starwars: ,Жорката с ВТ-то и всички които помогнаха ...купето пак да прогледне ,задължен съм на всички :drunk:Благодаря и на Роси за мартеничките ... ех ако не е тя ще сме гладни и баба Марта ще ни почерни всичките :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За нищо, в този живот трябва да си помагаме и да се подкрепяме. Радвам се че отстранихме проблема и можах да спя спокойно (ако не съм свършил нещо както трябва сън не ме лови :drunk: ) Роси, какво ще е менюто другата седмица? :starwars:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За този вторник ме бройте и мен ... реших, че е време да се запознаем :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още една бърза Д13-ка!?! Само да знаеш че сигурно няма да има за ядене, че да не останеш разочарован после :):P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Bече не карам д13-ка .. "леко" я смачках и минах на малко по висок клас :PИначе за яденето.. на мен и само пиене ми стига :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Bече не карам д13-ка .. "леко" я смачках и минах на малко по висок клас :PИначе за яденето.. на мен и само пиене ми стига :)

Ъмм съжалявам тогава, че ще и будя костите, ама може ли да споделиш каква точно беше (какъв модел, това онова).@М.Г. - За ядене винаги има бисквитки, солети и вафли (а за теб специално Корни) освен студения чай :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...