Jump to content
ma4o

Седмична среща - София

Recommended Posts

Taка е , няма грешка . И аз този път ще намина .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

За информация само - снощи се виждах с двама приятели на ЕКО-то от 8 до 9 вечерта... и което е интересно - САЛОНЪТ БЕШЕ ЗАТВОРЕН... тоест вътре нито на масите, нито на бар-плотчетата можеше да се седне... сервитьори и кухня също нямаше, работеше касата за бензините и за нещата по витрините (бутилираните пиенета, кроасани, баници, бла-бла)...

 

Нямам представа защо беше така, не се сетиф да питам дали и днес ще е така :lol: ... Така или иначе ние си направихме виждането отвън на масите... не умряхме от студ, ама ръцете ни поизмръзнаха например.

 

Та в тая връзка си мисля, че е добре да имате на-в-пред-вид таз потенциална опасност от по-ниска температура на околната среда... и да си земнете прилично-дебела връхна дреха... за секи случай...

 

Поздрави и приятна среща довечера!

 

HTH

Редактирано от ian

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде на седмичнаааа ;);)П.С. - Бишибиборко, пиле, имам подарък за тебе, бъди любезен да дойдеш да си го получиш, че дупето ми не влиза през комина, благодаря ти. :lol:;)

оооу трогнат съм ;)значи може да си поръчаш нещо до 80 стотинки на моя сметка ;) бъзикам се ама ще почерпя довечера, ако изобщо има някой останал не вледенен към 22:00!а иначе имам едни енергиини с леко изтекъл срок, довечера мога да почерпя целия форум, на тяхна отговорност :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Среща имаше :P ,салона не работеше , но ние упирито си подзиндзикахме на вън :) ей неуморими тез хондаджийски сърца, нищо не ги спира :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещата беше малко среща на бели мечки. Тия се опитват да ни изгонят от тая бензиностанция май. Незнам за другото НО me4eto_s_teslata :) беше невероятна, дано prelude-а не е ревнив и не ми се сърди, но батко ти си късметлия. :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

утре е Вторник , мястото същото ли си остава ЕКО-то на българия ? според времето този път идвайте с юрганите :P :P :P;)

Редактирано от activity

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Докато не се вземе друго решение, мястото си остава същото. Те не ни искат, ма ние сме нахални ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятно изкарване колеги и колежки. Аз съм в Монтана. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От студ умри, но Хонда-фен си остани! Там сме :);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АЙДЕЕ Е Е Е ..... ВТОРНИК ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ ! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

можели и аз да дойда ....? :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заповядай да се запознаем - като се движим по пътя да се поздравяваме поне .... :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еееее глей докаде го докарахме от сравнително по-старите хондаджии даже не ни знаят :D ( не че съм толко стар но все пак са си кажи речи 4-ри годни ХОНДАДЖИИСКО жителство ;) ) и си ги поздравявам всички нема да пропусна никой :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тцтцтц... я верно, вземи и ела, да се запознаят с тебе :D Нали си звезда вече, трябва да те знаем всички, не може така ;):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бирата от мен ! :D Да видим кой ще ни прибира по домовете след това .... :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бирата от мен ! ;) Да видим кой ще ни прибира по домовете след това .... ;)

Охо, вие само коли дайте, особено на I V O осата ше си издереме очите кой да кара. Аз като нямащ Хонда вече 2ри месец краката и ръцете ме сърбят.... ;) Редактирано от Animal

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде - довечера - ЕКОто ....... :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И елата повече :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И елате по късно, че миналия път до 01:00 го откарахме :lol:А и в неделя пак не работеше вътре...дано днеска е ОК!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак пропускам...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе в много кратък състав беше днес...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе в много кратък състав беше днес...

Ми на мен ми докладваха че сте били под открито небе на студа и аз реших да пропусна...а и към 22 не е останал почти никой, а пък аз по това време идвам и така....лоша работа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АЙДЕ на ЕКО-то :P:)!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опа колеги,време е за седмичната :lol: Аз този път имам време и мисля да намина с още един Хакер.Надявам се да има народддд

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има - няма - още час до началото :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес е вторник!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А добро утро по обяд :bow: Да ви чакам ли на ЕКО-то :rolleyes: или обратно в леглото да ме затискат чаршафите ? :bow:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,аз съм нов потребител във форума,и съм собственик на Акорд 98г. от две седмици.Красавицата си я внесох от Англия и си я карам с десен волан и не ми дреме.Бих искал да се срещна с колеги от нашата марка.Ако може да кажете кога се прави месечна среща,за седмичната разбрах.че е на ЕКО-то на бул.България. Благодаря!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

месечната е всяка последна неделя от месеца. Мястото е зад Булгарплод

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,аз съм нов потребител във форума,и съм собственик на Акорд 98г. от две седмици.Красавицата си я внесох от Англия и си я карам с десен волан и не ми дреме.Бих искал да се срещна с колеги от нашата марка.Ако може да кажете кога се прави месечна среща,за седмичната разбрах.че е на ЕКО-то на бул.България. Благодаря!

http://forums.hondabg.com/index.php?showto...%84%D0%B8%D1%8FФорума има търсачка - горе в дясно до линка "помощ" - :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес Вторник ли е или така ми се струва?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хмм, да не сте забравили, че днес е вторник?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз вече съм ремонтирана :P другата седмица съм там :P ще ходи ли някой изобщо? :newbie:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е сигурно че ще сме там!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...