Jump to content
ma4o

Седмична среща - София

Recommended Posts

20:00 и към 21:00 да дойдеш ще има кой да те посрещне. Ще взема и аз да ви уважа и без това не съм идвал от ... :drunk:

Редактирано от sCoff

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

20:00 и към 21:00 да дойдеш ще има кой да те посрещне. Ще взема и аз да ви уважа и без това не съм идвал от ... :drunk:

Мерси за инфото. такмо ще се изфукам с моят Н22А ВВ1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги. Ще има ли хора довечера на екото?

Със сигурност ще има

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много камарен състав бяхме вчера.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много камарен състав бяхме вчера.

Не че сам идвал и друг път, но май си прав. Но пак е нещо за начало. Дано другия вторник сме повече.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май колкото по - студено става ,толкова по - малко идваме :punk: ...... Росиии много готини джанти си сложила :|

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ ...от ония специалните дето се връзват със свински опашки да не изпаднат :lol::D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я стига песимизъм, ние с Марто сме се наточили за месечна на 27ми :) А на Роси тасовете ги сбърках с лети джанти - кво им е - идеалка са за зимата...е, ся, на Марто са черни ама кво да се прави :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E-e-e-e-e-e 27-ми ... :) Аре стига бе... ще съм командировка.. :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

месечна на 27-ми ще има и ще протече под надслов "Кой се пре#бал, пре#бал" :) ... по прогноза 4 градуса мах с дъжд.Аз си имам дъждобран (жълт), за другите незнам :) п.п. тасовете са "къстъм" - черен мат :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде сега да ги видя гъзетата с тръскачките как ще се движат :D ...весели празници и щуро :) посрещане на новата година :) на всички ,аз ще пропусна тази седмична ..не съм слагал греблото да изрия :(

Редактирано от saaron

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако някой ще ходи ,да паля и аз да дойда да се запозная поне с някои?къде се срещате някъде вътре в екото или навънка седите?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вътре в Екото - голямата маса ... :) Тази вечер бяхме в доста камерен състав ...Дано на месечната сме повече , че ще си забравим физиономиите ... :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече няколко пъти пропускам, трябваше да прибера брат ми и не остана време..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз седя в нас и чакам да каже че някой ще ходи на среща....а то имало хора.....пак пропуснах....следващият път когато скучая ще пиша пак да видя има ли хора....месечната видях че е на 27ми но къде?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей "гадинки", много бързо сте се разпиляли :lol: само Марти, Жоро, Мачо и Рони ме изчакаха :lol: какво сте ме взели на прицел?! Много са си ми готинки "летите" джанти, пък и са с 4 "нове гуме" :Р който не дойде на 27-ми ще му пишем отсъствие :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубавки са ти джантите и гумите...никой няма забележки към тях...ама дай някой ден да ти оправим осветлението на таблото ;):)Най-вероятно ще се видим след нова година, пропускам и месечната... който пише отсъствията да ме има впредвид :lol:Иначе спокойна и готина срещичка стана вторника ;) За който е присъствал даже имаше и бонус за новата година :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей и добре дошъл!Утре по-скоро няма да има, но нека и някой друг ти отговори... :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте колеги, утре ще имате ли среща и ако имате приемате ли гости?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде кой ще идва довечера?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В този сняг , само ако някой ме закара, баси скапаното време.По завоите около Девин карах с 120 , пече слънчице , тука по цариградско с 30 :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами ти с джапанките си тръгнал на ски... :)нормално за нашите пътища

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще чакам Фандъкова да опесачи ,чее ..тия с лагерниците сме трудно подвижни :)

Редактирано от saaron

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще чакам Фандъкова да опесачи ,чее ..тия с лагерниците сме трудно подвижни :D

еее и ти ако се оплачеш че си далече... незнам :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще чакам Фандъкова да опесачи ,чее ..тия с лагерниците сме трудно подвижни :lol:еее и ти ако се оплачеш че си далече... незнам :)E как цели 500 метра са си :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много сте несериозни , аз не можех с летните гуми да рискувам да тръгна по снега зад блока ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде сега се стопи снега, за другата седмица нямаш оправдание! даже ако още съм без кола може да ме вземеш ;) ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще чакам Фандъкова да опесачи ,чее ..тия с лагерниците сме трудно подвижни ;)еее и ти ако се оплачеш че си далече... незнам ;)E как цели 500 метра са си ;)

за другия вторник нямаш оправдание... вчера обикаляше студентски град в работно време... ;):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо притеснително щрака колата отдолу след последната ми разходка до Девин , та може да ми се размине пак :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...