Jump to content
ma4o

Седмична среща - София

Recommended Posts

ми ще мина тогава да се запознаем. ще паркирам някъде далеч да не загрозявам гледката :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми ще мина тогава да се запознаем. ще паркирам някъде далеч да не загрозявам гледката :cool:

спокойно ,аз съм с кончерто и още не са ме били :cool: ае мушмуроци елате повече да се запознаете с Филип :unsure: ще ви се стъжни ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаиде идва и този вторник ;)Ще се видим , вече съм си в София :P :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е ти си ценен кадър !!! не бива да пропускаш !:Pтрябва ли да пиша че ще те чакаме ? ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе... ценен... само за табелка на клуба ставам! :P Без красавицата повече няма да дойда. :P Стискай ми палци за неделя на месечната! :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз няма да дойда :P ... ще ме прощавате , но и на месечната няма да се видим и после още няколко седмични ..... от Скопие директно минавам през София и хвърча за Варна :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз ще гледам да мина, но да не съм сам като за сефте> ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

беше яко ,изсипа се сумати народ :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да , съгласен съм :offtopic:беше забавно. Следващия път повече :love:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

снимки: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=165524за първи път идвам доста народ се събирате :) о4аквах да видя 3 коли :)

:) Salamander:мерси за снимките,много се изкефих.В неделя ще по4ерпа.Обади се. ;);):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

снимки: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=165524за първи път идвам доста народ се събирате :thumbs1: о4аквах да видя 3 коли :weights:

:D Salamander:мерси за снимките,много се изкефих.В неделя ще по4ерпа.Обади се. :D:D:D
между другото колицата ти е много готина изкефи ме :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

между другото колицата ти е много готина изкефи ме :D:D:weights::D;);) Аидеееее, пак шесе 4ерпи ;););):thumbs1::D:D:D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе момчета, я кажете къде и кога се събирате, май трябва и аз да дойда да ви покажа мойта бърза красавица

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хайде де, някой няма ли да каже къде и кога е следващата среща?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хайде де, някой няма ли да каже къде и кога е следващата среща?

Да беше погледнал цялата тема, колега. Поне на 5 места е казано - ВСЕКИ Вторник, от 20:00 на бензиностанция ЕКО. (бул. България). Заповядай - всеки хондаджия е добре дошъл. :) Както казва Мечо Кух - "Колкото повече - толкова повече" :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В началото на темата има място и час. Бензиностанция ЕКО на бул. България , всеки вторник след 20:00 :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В началото на темата има място и час. Бензиностанция ЕКО на бул. България , всеки вторник след 20:00 :)

sorry, не съм чел в началото, благодаря за инфо-то все пак.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някой знае ли как се пише като ник Жоро със зеленото купе 5-та генерация?номера от снимките доколкото видях е от КН....?трябва да го питам нещо важно......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някой знае ли как се пише като ник Жоро със зеленото купе 5-та генерация?номера от снимките доколкото видях е от КН....?трябва да го питам нещо важно......

[/quot

paleca

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Довечера? Някой? Нещо? ЕКО? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен да взема да се появя и аз,ама съм с чукнат калник и ме е срам!... :):P

Редактирано от JAZZ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен да взема да се появя и аз,ама съм с чукнат калник и ме е срам!... :):P

Ще я спреш така, че калника да не е срещу масите! :P:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този път май няма да забравя ,че е вторник :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

To EKO вече му е навик да гледа интервенции по колите ни :P.... то не се сменяха там свещи , крушки , филтри ... та един интейк ли ще ни се опре :):P:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми аз не идвам, защото задните дискове са ми за смяна! /толкова са зле и стърже направо ме е срам да се движа:)/ да взема следващия път да ги купя и да дойда:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох... аз пък искам да благодаря на Ръст и Манияк-а за интейка. Аз мислех даси го слагам, а някой от тях да помогне, ама те свършиха всичко сами. Не ме оставиха да барна! :) И по-добре де... както беше решил, че няма да пасне, сигурно щях да се откажа. :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси мерси :rolleyes:Сега остава и да го изолираш, така че да взима въздух само от дупката от подкалника . Че освен звук и малко пауър да се появи току-виж :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси мерси :blink:Сега остава и да го изолираш, така че да взима въздух само от дупката от подкалника . Че освен звук и малко пауър да се появи току-виж :)

Аз имам по-добра идея, ама май ще остане за пролетта, че да правя всичко на куп. Точно над филтъра ще има мъничък въздухозаборник (вдълбан, не стърчащ)Довечера? Ще ли се събираме?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опаааааааа, ще взема да дойда този Вторник , че Ви забравих мутрите :P Който пристигне пръв да пази местенца :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз отдавна не съм идвал май :P Ше има ли среща или няма да има :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз отдавна не съм идвал май :P Ше има ли среща или няма да има :P

е може ли да няма ???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:( Еех, още един вторник отлетя, мина още една приятна за мен среща на ЕКО-то...Приятна, защото се видях със стари познайници от клуба, които скоро не бях виждал (нямам да ги изброявам всички, но все пак специални поздрави на Краси и Гери!).Приятна, защото се видях и с не толкова стари, но също толкова приятни членове на клуба.Приятна, защото си побъбрихме с тях на теми като: хонди, преброявания, (оф-) топици, жени (не, скъпа.. не..само не компютъра.. оох..не е това, което си мислиш..), секссимволи (Марто, темата вече я няма, ако не си я прочел – да си, това е живота:P, кой къде кого е срещнал напоследък, добрите стари теми във форума (и по-специално „Ликенд – 23,23,25”) и че „еех, няма вече такива теми като едно време”, нео-ретро музика, блондинки, изобразително изкуство... и още много...Кеф :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета и момичета, айде тая тема да я направя заключена с карта и информация кога и къде е срещата така и така нищо не се променя.за тези от вас които помнят, както беше темата за срещите при Ма4онищо лошо ама огледайте 26-те страници... едно и също

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета и момичета, айде тая тема да я направя заключена с карта и информация кога и къде е срещата така и така нищо не се променя.за тези от вас които помнят, както беше темата за срещите при Ма4онищо лошо ама огледайте 26-те страници... едно и също

айде ако може ми кажете кога пак ще се сабирате и каде но каде с точност понеже ние тук в нашият красив град се чудим какво да правим вече а и имаме някаде около 4-5 хонди та да дойдем и да си прекараме весело айде пишете itzo24@abv.bg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A леле и аз съм тръгнал да идвам във вашият фен клуб къде отивам аз може би.... аз не знам какво има в мойта кола някой про тряя да седне и да ми обясни за какво иде реч или пък някоя мацка базикам се разбира се само дет ме е срам много понеже никой не познавам а и сигурно ше дойда сам :lol::rolleyes::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A леле и аз съм тръгнал да идвам във вашият фен клуб къде отивам аз може би.... аз не знам какво има в мойта кола някой про тряя да седне и да ми обясни за какво иде реч или пък някоя мацка базикам се разбира се само дет ме е срам много понеже никой не познавам а и сигурно ше дойда сам ;););)

спокойно сички са много печени хора и ще те посрещнат топло, такаче няма какво да се притесняваш ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...