Jump to content
banancho_

Въпрос за понижаващи пружини ?

Recommended Posts

Здравейте колеги,искам да запитам дали става да си сменя пружините с понижаващи и да си остана с досегашните амортесиори,смисъл с тези с които си е колата по заводскиму???? Мисълта ми е дали мога евентуално да си прецакам амортисиорите и примерно какъв ефект мога да очаквам??? Става дума за четириврат сивик-англичанка 96г. 1,6/113к.с.Благодаря на всички предварително!!!Поздрави на всички... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде колеги моят въпрос толкова ли е сложен че няма кой да даде поне едно мнение толкова ???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Можеш да си смениш пружините с понижаващи и да си оставиш оригиналния амортисиор и да ги прецакаш съответно.Какъв ефект да очакваш.....ти какъв очакваш???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо няма да им прецакаш на амортесьорите, не само в Бг си караме колите така. Амортесьорите сдават багажа просто защото им е било дошло времето, ама след като се случи когато си сложил понижаващи пружини на сток амортесьора, всеки започва да ти обяснява как това е станало само заради пружините, а никой не гледа че амортесьорите са на 15+ години. Иначе е малко по-трудничко да намериш пружини за англичанка, отколкото за японка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Карам съм с койлоувири и сток аморт. даже така бях завил витките ,че аморт. почти нямаха ход така карах с месеци и не се бяха прецакали.Не казвам ,че не може да се прецакат...с тези трапове по улиците и шибедаха да ми падне на хлавата няма да се учудя.Публикувано изображение

Редактирано от hyp3r

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...