Jump to content
fanatic60

Проблем с индикатора на гоиво на Хонда ЦР-В, 2008г

Recommended Posts

Здравейте на всичкиОт скоро се сдобих с ЦР-В,2008, много съм доволен но има малък проблем с индикатора за гориво. Когато напълня резервоара до горе индикатора показва, че е пълен малко над половината. След като измина около стотина километра се оправя и почва да показва реално /или поне така си мисля/ Какъв може да бъде проблема? Ще бъда много благодарен ако някой може да поогне.Благодаря

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Работи ли сензора за дъжд . Ако и той не работи изключи акумулатора за 10 минути и пробвай.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

А дали не е нормално ? Пробвай на друга такава. Преди на сеата като заредя до горе и на 60-70 км след като излезна от бензиностанцията стрелката се качваше още

Редактирано от crv-fan

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам но мисля че не е нормално, защото стария собственик ми каза, че не е било така. Сега ще сваля акумолатора за да видя какво ще стане

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-вероятно нещо /боклук, парафин или др./ не дава възможност на поплавъка в резервуара да се вдига до горно положение /задържа или се заклещва/ и от там, да не ти отчита коректно! Може да имаш и хлабава връзка или зацапана клема,при резервуара и от там да ти бъзика уреда на таблото.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...