Jump to content
banancho_

Помощ за свалянето на стъклата ......

Recommended Posts

Здравейте колеги , искам да запитам дали някой от вас си е играл да си смъква на задните врати стъклата на своя сивик и евентуално как става ???? Става дума за сивик 6ген. 5врати( хечбега англичанка ) искам да си слагам фолио на задните стакла но искам да си смъкна стъклата за да стане както трябва !!! Ако някой се е занимавал или знае каква е процедурата ще съм му много благодарен ако ми даде малко съвети ...... Благодаря предварително !!! Поздрави на Всички !!! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ми като за начало сваляш кората...след това сваляш механизма за стъклото...после вадиш уплътнението...следва разделителната лаисна между двете съкла,нея само я откачаш и пускаш надолу не я вадиш....идва ред на малкото стъкло ...след като голямото си го смъкнал надолу дърпаш малкото към голямото направо с уплътнението и излиза...и накрая вадиш голямото стъкло...после събираш по обратния ред.....Успех ;)

Редактирано от kristi09

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми като за начало сваляш кората...след това сваляш механизма за стъклото...после вадиш уплътнението...следва разделителната лаисна между двете съкла,нея само я откачаш и пускаш надолу не я вадиш....идва ред на малкото стъкло ...след като голямото си го смъкнал надолу дърпаш малкото към голямото направо с уплътнението и излиза...и накрая вадиш голямото стъкло...после събираш по обратния ред.....Успех ;)

Благодаря за съвета колега!Поздрави и всичко най хубаво!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...