Jump to content
pamo

Въпроси за хвалените екседита..

Recommended Posts

Здравейте колеги. Знае ли някой ОЕМ комплекта на Exedy с какъв външен диаметър му е феродовия диск? На 210 ли е, или 212мм? Както и по какви външни белези на феродовия и притискателя се отличават ОЕМ и Stage1 на същата марка? Ще се радвам и ако някой знае по какво да различа оригинал и менте...Приемам и съвет за нещо изпитано на друга марка, което да държи на бой, и е поне малко по-добро от това за първоначално вграждане (пак на 212мм). Предварително благодаря.

Редактирано от pamo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

OEMhttp://www.exedyusa.com/oe/08022Stage 1http://www.exedyusa.com/oe/08801AДо колкото разбирам оригиналния е 210 мм.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ACT и само ACT никога никакви проблеми, продаваме и монтираме доста никакви рекламиции.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първоначално като търсих, излизаха на 210 оем-ските заместители, а сега ми пристигна един такъв комплект, и феродовия се оказа на 212 (какъвто и оргинален свалих)което е добре :) а 213 си е рисковано да слагам, предвид и че огледалната страна на притискателя е точно 212, а на маховика остава малко над толкова... Със стейдж 1-то за Д-серия дори не виждам някакви видими разлики (поне по снимки)и се чудя дали не правят някакви маркетингови врътки там.. На всякъде иначе пише произведено в Япония и Екседи, а реално чарковете са на производител ДК, от което си правя извод, че името Екседи е просто опаковка...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До скоро бях с стеидж 2 и бях много доволен след близо 200к километра феродовият диск все още има много живот,но за жалост лагера почна доста да вие и за това го смених,сега exedy-то ми стои за резервно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...