Jump to content
d.pavlovq

Къде има сервиз за велосипеди в кв. Изток или наблизо?

Recommended Posts

Колеги, светнете ме къде в кв. Изток има сервиз за поправка на байкове, ако имате инфо и за цени и качество на работа също драснете :)Че велосипеда трябва да се поправи, да почна малко да карам :)Проблемите са му извадени жила на скоростите, евентуално спаднала или спукана гума, колелото е 2007-ма(Спринт Аполон) година, не е правено нищо по него, каква е поддръжката, която е добре да се направи за да е сигурно придвижването с него ?Благодарим предварително на отзовалите се колеги! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Привет, колега.

 

Магазин и сервиз за велосипеди в Изток има ето тук:

 

http://www.bgmaps.co...BA04368E2D39CA1

За цени не мога да ти кажа, тъй като само съм влизал да проверя цената на даден велосипед. Съдейки по това, което кзаваш, че имаш да правиш цената няма да е повече от 30на лв, според мен де. : )

За поддръжка - да ти направят спирачките, разбира се. Да ти регулират скоростите, да смажат веригата : ))

Поздрави и дано съм ти бил полезен.

Редактирано от Dragijev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако колелото не е карано дълго време трябва доста грес да инвестираш в него. Хубаво е да се разглоби задното движение и да се смаже, оста която е между двата педала също.Колегата преди мен е писал вече за спирачки, скорости и вериги.Аз бих те посъветвал да си смениш и всички жила.Успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
MTB-BG е по-подходящия форум за въпроса :DИначе Спринт Аполон ги хвалят като доста добри и надеждни велосипеди в тоя форум, така че една профилактика на главините и реглаж на скоростите и спирачките и си 6.Успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...