Jump to content
minuvach

Honda Stream 2.0i Es 2005-evaporator!

Recommended Posts

Здравейте,

 

От скоро сесдобих с Honda Stream 2.0iEs Sport-2005J

 

Имам проблем склиматроника Публикувано изображение…Оказа се че не работи поради прецакване на нещо което се наричаевапоратор(от там губи фреона) т.е. е за смяна.

 

В Бултрако(Пловдив)тържествено ми обявиха убийствена цена за въпросната част(410 евро)Публикувано изображениеПубликувано изображение

 

Помагайте заалтернативен източник… и за качествен сервиз за автоклиматици в Пловдив….всепак още някой да ми каже че проблема наистина е във въпросния Евапоратор

 

Благодаря предварителнона отзовалите се

 

Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

eBay?!Освен ако не намериш някой да го запои (ако е възможно).п.п.А защо не ползваш стария си акаунт, ако сте един и същ човек?!

Редактирано от Krasi-mir

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

eBay?!

Освен ако не намериш някой да го запои (ако е възможно).

 

п.п.А защо не ползваш стария си акаунт, ако сте един и същ човек?!

 

Не те разбирам Krasi-mir

Нов съм във форума...отскоро притежавам първата си ХондаПубликувано изображение

Не съм се регистрирал преди....

Та по темата.....има развитие ...оказа се че може и да не е Евапоратора(радиатор,изпарител),а някаква алуминиева тръба към него.

Сега ще се пробва поредния" майстор" да я запои

В чудо се видях от "майстори" на автоклиматици вПловдивПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Споделете за някой читав ,ако и този се провали

Поздрави!

Редактирано от minuvach

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Двигателя на Стриима е К20, каквито сходни се монтират на акорд 2003+ и сивик 2002+. Предполагам че щом е климатроник по скоро на акорда ще я има сходна климачтична иснсталация, тъй като стриим е относително рядък модел за да го има за части по моргите.

Редактирано от ZaRRicK

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже си дал линк към тема, в която авторът (също от Пловдив) пита дали да си купи Стрийм, та рекох да не сте един и същ човек. Явно не сте!Иначе (към Zarrick), Стрийма не е ли 7-местен Сивик?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже си дал линк към тема, в която авторът (също от Пловдив) пита дали да си купи Стрийм, та рекох да не сте един и същ човек. Явно не сте!

 

Иначе (към Zarrick), Стрийма не е ли 7-местен Сивик?!

 

Грешката с линка е моя....незнам как е станало

Относно темата реших си проблема.Не се оказа евапоратора ,а едната от тръбите до него(алуминиева).Беше запоена и сега климата е окПубликувано изображение

Ако бях послушал "баш майсторите" ремонта щеше да ми излезе над 1000 камъка,а сега е само 150Публикувано изображение

Специални благодарности към Любо от Любокар69,който свърши работата!!! Горещо препоръчвам при проблеми с климатика!!!

Намира се зад Румекса на Източен в Пловдив

Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...