Jump to content
Al Capone

Месечна среща - София

Recommended Posts

Вие найстина ли смятате ,че хонда тунингована до 300-400кс е бърза кола и олекотена 100кг в огромна грешка сте съжалявам че трябва да го прочетете

Нали не говориш сериозно :blink::D:D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо отново се заформя някакъв спор относно мощност на автомобилите... Аз отново ще кажа, че тук сме не да си "мерим пишките" (извинете дами, знам че няма какво да мерите в този случай) на кой колко му е бърза колата, а да се събираме като фенове на една наистина много добра марка автомобил. Ако искате може да се померим на икономичност на двигателите и да видим кой колко харчи градско Публикувано изображение Нека се разбираме и уважаваме, и да сме задружни както останалите фенове на други марки автомобили. Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека 1 тон кола на 400к.с да е бавна :lol: ps.от клипчето има гонки м/у червен рекс и зелен прелюд,с какви мотори са ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Представата за бързина не е постоянна величина.Всеки възприема по свой начин нещата.Истината е такава,че ние всички тук в БГ правим с пръдня боя.Колкото и да гледаме картинки из нета,колите ни никога няма да бъдат такива каквито са на запад и истината е само 1 - защото нямаме пари и нямаме търпение и мерак да изпипаме нещата докрай.Това ни е в балканската кръв и от него няма отърване.Защото каквито са ни колите,такива са ни и сградите и пътищата и политиците и всичко.Българинът е умен,но се мисли за по-голям тарикат и мисли,че може да прецака системата,която се е изграждала с дългогодишен труд у другите нации.Чувал съм лично майстор да казва:" абе ние ли няма да прецакаме японците и да го направим еди кое си по колата по-добре от тях..." еми няма как да стане,жалко.Факт е,че изкупуваме колите за скрап на цяла Европа и си мислим,че сме големи играчи...мъчно ми става като си го помисля,затова го казах и в горния пост:по-добре е да държим на приятелствата,а не да се зъбим един на друг,да си караме кротко колите и да се радваме на живота,защото това е идеологията на Сойчиро Хонда - да създаде коли,които да носят радост :)

Редактирано от kazadores
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ps.от клипчето има гонки м/у червен рекс и зелен прелюд,с какви мотори са ?

murdera, това е моят РЕКС VS олекотения Prelude на колегата, със stock F20A4Ииии между другото, искам реванш VS твоя Prelude, след като си сменя гумите :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вие найстина ли смятате ,че хонда тунингована до 300-400кс е бърза кола и олекотена 100кг в огромна грешка сте съжалявам че трябва да го прочетете

Нали не говориш сериозно :blink::D:D:D
Последният който се вози в моята нихилистична 390whp Honda каза:моляте намали вече че се насрах//////Кембо с най добри пожелания,когато спреш да търсиш оригинални гумени стелки и калобрани за Делслоу(и сякви JDM тъпотии) и евентуално го позасилиш,ще видиш че 300-400кс олекотена до 1000 кг Хонда е приятен фън.И аз съжалявам че ти го казвам :P
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да кажа че не се ОБИЖДАМ и СЪРДЯ на никой напротив УВАЖАВАМ всеки един от този форум без значение какво е писъл или какво му е виждането.Тук съм се запознал с прекрасни хора и смятам че това е идеята на всички срещи -седмични ,месечни ,национални !!!Но и в никъкъв случай няма да си променя виждането за живота ми и автомобилите .Целта ми една ЕДИНСТВЕНА със стоков рекс на газ с колкото може повече ACCESS HONDA по него да измина съвсем бавно пробега от около 700 000 -800 000 км като през това време се НАСЛАЖДАВАМ на ЖИВОТА и се запознавам с все повече и повече фенове и спомогна за тяхното множене !ПОЗДРАВИ НА ВСИЧКИ С НАЙ-ДОБРИ И ПОЗИТИВНИ МИСЛИ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://vbox7.com/play:d9b3b21c Това е клипчето на най-бързата кола на драг в БГ неуспорим факт . Човекът който я е направил и я управлява се казва Кирил Палазов и ми е ЛИЧЕН приятел .Сервиза драг пауър също е негов (нека да не е реклама )(а и ненавиждам коли ралични от японски) на ниският буст колата е 900кс и тук на това клипче Киро каза че на финала е върнал газта че нещото (така му казваха на това ) започнало да се отлепя от земята . Това горе долу се вписва в критерийте ми за бърза кола казвам горе долу защото тя пък не може да спира пущината! Краен съм да но такъв съм си . Та возил съм се такива коли и затова имам представа от нещата знам и другата страна на монетата -като бяхме студенти с Киро сме ходили да гледаме опел кадет 1983г за 500лв изкърпен с малко липси по него защото се возихме на 94 и 280 по онова време ,а той все казваше ,че някой ден ще направи най бързата кола в БГ и ето след 12г труд факт и за какво ако ме питате за нищо!Затова никога няма да ме видите на каквато и да била среща да се гоня пускам в разни състезания и т.н. !Аз съм заложил на Хода защото това нещо ХОНДА освен кола за придвижване има и ДУША . Надявам се правилно да сте ме разбрали :) ПП Само да кажа Киро е фен на друга марка кола но преди 11г купи на гаджето си един CRX и една година не слезе от него след това го продаде на друг мой приятел ,но и до ден днешен за гаджето му (жена вече ) има само една кола CRX
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

kembo, не че нещо, ама не мисля че духа на CRX e ......газова уредба :)Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

kazadores Много си прав чадо. Но акъла идва с годините. На 29 април ела ако можеш, да го коментираме, на живо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ps.от клипчето има гонки м/у червен рекс и зелен прелюд,с какви мотори са ?

murdera, това е моят РЕКС VS олекотения Prelude на колегата, със stock F20A4Ииии между другото, искам реванш VS твоя Prelude, след като си сменя гумите :)
Като стане готов ще ти драсна ЛС да замерим :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая адски бърза японска кола която ви е промила представите за скорост с15ката ли трябва да е ? Кембо,Жорка не че нещо момчета върви силвията но имате ли идея че е някъде в 13ки колата със сигурност пада от моята дърта с13 на пдф-а коалта а аз съм мнооого по-бавен от болшинството турбо хонди тук ;) Излагате се с такива коментари Поздрави

Редактирано от EGocentric

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Струва ми се,че доста заспамихме темата за месечните срещи.Нека всеки живее живота си по своите правила и разбирания.Един иска да кара кола на газ,метан,водорд и да измине максимум път,друг иска да има кола 12345 коня с една пластмасова седалка вътре,която може да измине само 400м и от там нататък човекът е пешеходец.Уважавам и едните и другите.Всеки си има своята логика и своята истина за нещата.Моето мнение не го натрапвам на никого.Нито карам хиляди километри,нито се изявявам като състезател,понеже далеч нямам самочувствието,че мога да карам толкова добре.Защото истинското каране изисква и други качества освен даването на газ докрай.Просто мисля,че никой не е толкова бърз а и от най-бързите винаги ще има по.Правя евала на рибата,въпреки че не се познаваме лично,защото той е разбрал че ако иска бърза кола,в нея трябва да се налеят не много,а страшно много пари и защото ми направи впечатление по дребните детайли от колата му (които повечето може би не ги забелязват,отправили поглед в огромната турбина),че човекът има и някакво естетическо виждане и не е мърляч.Защото е осъзнал,че като вложи достатъчно средства в колата си,може да си позволи да не и маха задните седалки и тя пак ще е достатъчно бърза...Говоря за такива неща и знам,че малко хора биха ме разбрали,но нали всеки си казва мнението.Аз знам,че нямам тези финансови възможности да направя качествена кола,затова разчитам да си я пазя и така да я карам по-дълго време и без ядове,пишман майстори и инвестиции без особен смисъл

Редактирано от kazadores
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не става за това въпрос ами за това че не може да се правят коментари от сорта на 300 коньова Хонда с 100кила под заводското не е бърза...Такива коментари могат да се правят само при положение че си направил една такава карал си я и си преценил че това не е вървящ автомобил.Но при положение че си от аудиторията която е далеч от пърформънса ...нали Нищо лично и аз съм голям фен на запазени оем хонди кой хондист не е? ма просто всяка жаба да си знае гьола не да се подценяват и омаловажават хорските автомобили.Поздрави

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В BG за бърза кола се смята тази с най-много лепенки :DВсички познават някой, който познава някой, който има 500 коня :DНаправете нещо сами и се хвалете с него.

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В BG за бърза кола се смята тази с най-много лепенки :D

Всички познават някой, който познава някой, който има 500 коня :D

Направете нещо сами и се хвалете с него.

 

Най-много харесвам тези, където карат Опел и VW...като погледнеш лепенките по вратите, четеш, четеш и по едно време стигаш до най-култовата (Nismo) Публикувано изображение Явно японците са решили да правят и тунинг части за немски автомобили Публикувано изображение Това беше малко извън темата, а сега едно изречение по темата месечни срещи Публикувано изображение Нека не изпадаме в толкова дълбоки подробности на кой колата колко върви, а да се забавляваме повече...повярвайте ми, че има много по-хубави неща от толкова колко ни вървят колите Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля, че ако има достатъчно жени на срещата, никой няма да се интересува колко им вървят колите :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги от колко чеса е утре срещата, защото искам и аз да се включаБлагодаря предварително :rolleyes: !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги от колко чеса е утре срещата, защото искам и аз да се включаБлагодаря предварително :rolleyes: !

Има тема за срещата,даже е важна!Наистина ли не я видя или трупаш мнения?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...