Jump to content
GS=

Tribal tatto върху колата

Recommended Posts

Здравейте! Необходима ли ще е пререгистрация на автомобила при такъв тип рисунка? My link

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам конкретен отговор колега. Някъде из форума друг колега беше споменал, че за пререгистрация втория цвят трябва да покрива колата поне 30%. Аз на моята имам картинка като на аватара ми (може да погледнеш в галерията на профила ми как изглежда) и досега не са ми правили проблем, когато са ме спирали за проверка. А и моето е лепенка. Най-много две-три думи лафене за изображението и нищо повече. Поне при мен е така. Нека се изкажат и други колеги с опит.п.п. Избирай нещо което на теб ще ти хареса и няма да те е срам да се покажеш с него.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това за процентите съм го чувал ама случи ли ти се да се заяждат.. ходи доказвай, че не е 30% :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това за процентите съм го чувал ама случи ли ти се да се заяждат.. ходи доказвай, че не е 30% :angry:

Господата полицаи винаги ще намерят за какво да се заядат!Това не трябва да е причина,да не си търсим правата!
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз имах 4 йероглифа отпред на капака и варненските полицаи искаха да спират колата от движение НЯМАМ КОМЕНТАР :) не че ги махнах децата от квартала разлепиха буквичките.. иди в кат да си смениш танлона, направи си снимка докато си в кат на канала да я показваш ама на хартия :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За пореден път се уверявам каква пародия са ни законите... и как всичко зависи от ситуацията. Така стана и с ксеноните, които в крайна сметка никой не каза кога са изрядни и кога не, така е и при ситуацията с картинките и лепенките по колата, така е и с гумите, където се случва за всесезонна гума с грайфер в нормата да бъдеш санкциониран зимата...Явно просто човек трябва да си носи закона У джоба и да си отстоява правата. :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да имаш проблем.Трябва рисунката да е над 30 процента от цжета на колата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се притеснявай,картинката ти е малка и не е на предния капак.А и видимо не влияе на основния цвят на колата.П.П. Винаги съм се чудил,как се регистрират перлите?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Мой приятел му спряха колата от движение защото имаше черна лента в горната част на предното стъкло.Според Полийсманите цитирам "Лентата пречела на видимоста в колата ".Лентата стигаше до където стигат сенниците но...... иди да се оправяш с тях .Те просто сядат в колата вадят ЗДП и почват да се чудят по кой член,по коя точка да те глобят..просто трябва да имаш юридическо образование и да знаеш законите на изуст.

Редактирано от hyp3r

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

винаги може да се заядат, дори да си в правото си ..затова бъди хитър

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е как да бъде хитър :) да не спре на палка ли :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

визирах теб със снимката от канала :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да имаш проблем.Трябва рисунката да е над 30 процента от цжета на колата.

Това за прословутите 30% го няма никъде в закона, питах трима човека в КАТ. Аз есента като сложих фолио на предния капак, който в никакъв случай няма 30% от площта, не ме пуснаха да мина преглед и на двете места, на които ходих и се наложи да сменя талона, и да добавя втори цвят. Цялата работа излиза 21лв и 1 час висене в КАТ, но после може да си слагаш където си искаш и да ти е мирна главата.За тези лепенки специално не знам как ще реагират, там работата вече става много субективна, как съответния служител на реда ще прецени.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

според сутришното ставане как...идват празници хора внимавайте :D някой колега беше питал как регистрират перлите емиииииииии основния цвят и слагат пишат металик :)и те така :) 21лв регистриране на 2ри цвят така ли колега?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

зависи дали жена му го е ядосала предната вечер

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някой колега беше питал как регистрират перлите емиииииииии основния цвят и слагат пишат металик

не просто металик, в талона ми писаха цял роман срещу полето цвят - "хромово зелен металик"

Публикувано изображение

Редактирано от -Kris-

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...