Jump to content
Georgi19

Prelude 4WS

Recommended Posts

Колата е с Х22А5 мотор автоматик 97 година. Проблема е че не бачка 4ВС и не знам защо. Закачих я на диагностиката и не дава никакви грешки. Лампата на таблото също не свети. Всички релета, бушони и т.н. са наред. Има ли 5а ген отделен контролен модул за 4ВС и ако да къде се намира (не е зад седалките като на 4ген или аз не го видях поне). Рейката отзад също си е наред - някакви предложения или идеи?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Колега, карам същия, но 5-генерация, системата при мен се скапа на 2-3 пъти, първо чистихме компютъра, после сменихме датчика на рейката и сега си карам като пич без 4 колела :) И не знам този път какъв е проблема и още повече откъде произлиза, никой колега не казва при него как е системата, дали му прави проблеми и спира често или си работи Единствения ми съвет е да намериш диагностика за модела, за да ти помогнат, трябва софтуер и хонда майстори да позяпат и да я оправят.

Редактирано от d.pavlovq

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми да де и моята е 5ген :) Закачих я на диагностиката и показва че всичко е наред, интересува ме дали има отделен контролен модул 4вс-то като на 4ген

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един от най-известните проблеми на 4WS-a е с пропукани спойки на силовите елементи по платката на управлението - от греене (след това изстиване) се пропукват. Вади се платката и се оглежда, при необходимост се презапояват с качествен припой и добър поялник. Имаш и тема във форума за това със снимка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Нещо не я намирам темата за която говориш. Каде е тази платка?

Редактирано от Dragi4
Не цитирайте предходното мнение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ето малко Инфо и ТукПубликувано изображение

Редактирано от policeman

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...