Jump to content
djvsk

angel eyes настройка

Recommended Posts

Здравейте колеги изках да попитам дали може да ми кажете как се настройват angel eys-овете :) не искам да пробвам сам при положение че за първи път имам :) Благодаря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Настройват се като нормални фарове, колега. Какво по-конкретно имаш в предвид?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имам същия проблем,имам нужда от гулиране ,малко си светя на горе левия а десния на страни на ,става въпрос за 6 купе

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имам същия проблем,имам нужда от гулиране ,малко си светя на горе левия а десния на страни на ,става въпрос за 6 купе

да и аз имах предвид регулиране , но съм го написал малко неразбрано. Моите светят надолу.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на мен пък не ми бачка на лявия фар малкия еинджъл! ако някои знае как се сменя ще съм много благодарен!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Силистра за реглаж на фарове взимат 5 лева което е доста преемлива цена, а ако го правиш сам е доста трудно за обесняване.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ще се радвам ако разбера някои добър майстор да ми ги реголира в пловдив.

Редактирано от Traccer

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Настройват се като нормални фарове, колега. Какво по-конкретно имаш в предвид?

Извинявай но не е точно така поне при мойте сонарки не е. Нормалните са Н4 а ангелските са Н1 и имат 5 винта за настройка 3 за къси и 2 за дълги докато на обикновените са с 2. Да не говорим че нормално левия фар не може да се настрои без да се махне казанчето за чистачките. И накрая ако не се внимава с винтовете може да се откачът и край с настройките и после следва разлепване както стана при мен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрсвейте :) отиваш там кадето се минават прегледите и там всички имат машинки :) аз ходих взеха ми 5 лв. за 5 мин. ми ги настроиха на машинката :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@krasimir_01 И моите бяха сонарки и съм сигурен че бяха 4 винта. И като бонус дойдоха със откачени почти всички врътки заводско... :dry: Явно има различни чешити. Извинявам се ако съм подвел колегата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...