Jump to content
paRADOx

Визуален тунинг No.18

Коя разработка ви харесва най-много?  

48 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Оригинал:

Публикувано изображение

 

 

Разработка Номер 1:

Публикувано изображение

 

 

Разработка Номер 2:

Публикувано изображение

 

 

Разработка Номер 3:

Публикувано изображение

Редактирано от paRADOx

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се изявя малко като незнаен критик :lol: Такааа. Като идея нищо не ме грабна, може би защото такава липсва, НО и самата снимка не предразполага към много бутане - това беше доста труден кръг. Затова почнах да гледам самите изпълнения. При 1 се е получил лееек гаф при снижаването, но цветовете на купето и джантите определено ми допадат. 2 Кюнците и добавката придават агресивен вид. За съжаление джантите не се вписват от към резолюция, иначе моделът е един път :cool: Малко се набива в очи, че само страничните джамове са бутнати, за разлика от задния. 3 Много чисто снижаване, но джантите седят като рисувани.

Колебах се много между 1 и 2, но все пак гласът ми отиде за 1. Поздравления за всички участвали и отделили време. Съжалявам че не съм видял темата навреме. Бройте ме за 19-ката от сега :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моето мнение:1-ва снимка: Надписа V-Tec долу е излишен, особено в този стил, ако трябваше да присъства трябваше да е с ефекта на другите надписи по колата.Жълтия цвят ми допада, но не и розовото, което си седи като отделна боя.Вярно е наличен проблема с гумите, трябвало е да ги завъртиш така, че да са в една линия с тези от оригинала.2-ра снимка:Гумите са все едно колата има мекици, горната им част липсва, скосена е, освен че се виждат пиксели и размазано3-та снимка:Джантите са си на мястото в правилната перспектива, черния таван не отваря вида на колата/лично мнение/, стъклата са наред, единствено рамките на вратите можеше да станат металик и щеше да се получи супер.Та избирам снимка номер 3 заради малките намеси и защото има най-точен вид.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярно е наличен проблема с гумите, трябвало е да ги завъртиш така, че да са в една линия с тези от оригинала.

Колега, май нещо се обърка. Гумите и джантите като гледам не са пипани изобщо, като изключим факта. че са малко по-тъмен цвят. ;) Както и да е. ю1вата е снижена малко повече от колкото трябва според мен но въпреки това си остава моя избор.2рата тези джанти ще панат повече на някой Меркелес. Не ми се връзват с този модел.3тата джантие наистина стоят като нарисувани. Също така тъмните стъкла и те стоят малко "ОФ". Чисто са направени иначе но ясно си личи как стъклата от дясната страна не са затамнени. Малко тип "тунинга се прави само от към страната която се вижда от дискотеката" :lol: Но е разбираема грешка. Стоповете ми харесват обаче.Браво и на тримата участници. Чисти изработки (технически).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да гласувам за оригинала...но това е невъзможно и за това гласувам за 1....Меко казано и 3те не са добре направени (никой да не се засяга).п.п. От кога из тоя форум се провеждат такива състезания ? :) Искам и аз да участвам, преди доста засилено се занимавах с такива неща :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От много време има такива състезания. Дори в началото имаше и награди. По едно време имаше много участници и страхотни, оригинални идеи. Мисля че и сега всички сме се справили добре, и ми прави впечатление че разработките и на тримата са супер изчистени - нещо което отсъстваше при предишните тунинги. Щом има интерес, ще продължа да пускам нови предизвикателства в този раздел. :)Лично на мен много ми допадат тези мини състезания, и се кефя както на участниците, така и на хората които коментират. В Четвъртък ще обявя имената на състезателите в този кръг, както и победителя.А в Петък ще поставя нова задача! :)

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

един глас за номер 2 от мен :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз гласувах за номер 2. Така като гледам ще има дуспи :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оригинал:

Публикувано изображение

 

 

Разработка Номер 1: paRADOx

Публикувано изображение

 

 

Разработка Номер 2: 5g_CiviC

Публикувано изображение

 

 

Разработка Номер 3: EK3_LS

Публикувано изображение

 

Лека преднина за моята творба (към момента), пред тази на колегата 5g_CiviC , но така като гледам си е направо 'за дуспи', така че надявам се всички които участваха в тази надпревара, ще се включат и в следващата. Също така, много други изявиха желание да участват, така че, убеден съм следващата надпревара по визуален тунинг ще е още по-успорвана и от тази.

 

:) :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

чакаме я с нетърпение :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моето мнение:1-ва снимка: Надписа V-Tec долу е излишен, особено в този стил, ако трябваше да присъства трябваше да е с ефекта на другите надписи по колата.Жълтия цвят ми допада, но не и розовото, което си седи като отделна боя.Вярно е наличен проблема с гумите, трябвало е да ги завъртиш така, че да са в една линия с тези от оригинала.2-ра снимка:Гумите са все едно колата има мекици, горната им част липсва, скосена е, освен че се виждат пиксели и размазано3-та снимка:Джантите са си на мястото в правилната перспектива, черния таван не отваря вида на колата/лично мнение/, стъклата са наред, единствено рамките на вратите можеше да станат металик и щеше да се получи супер.Та избирам снимка номер 3 заради малките намеси и защото има най-точен вид.

OK, OK, OK! Много критично бе колега! Ама и аз ще те подкрепя! Така трябва! Все пак това си е работа за професионалисти! Към колегите, на които са разработките - страхотно сте се справили поне според мен! И аз ще гласувам за проект номер 3!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам номер 2 вече води :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бих искал да видя тавана на номер 3 + джантите на номер 2 :?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам номер 2 вече води :)

Пичове, какво гледате не знам ама срока за гласуване беше до четвъртък. Даже е написана крайната класация. Чакаме 19-ката вече.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде давайте 19ката, че и на мен ми се участва Публикувано изображение

Иначе най-ми харесва оригинала (да не се обидите нещо колеги Публикувано изображение )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...