Jump to content
PARUSHEV

Благой Иванов-Багата намушкан с нож

Recommended Posts

Благой Александров Иванов - Багата е бил намушкан с нож тази нощ, съобщи за Фокус" говорителят на СДВР.Инцидентът е станал в заведение на ул. „Граф Игнатиев" 12. Група от около 8 души с палки се е нахвърлила върху компанията, в която е бил борецът Благой Иванов - Багата, съобщиха за "Фокус" от СДВР.Благой Александров Иванов - Багата е в много тежко състояние, със свободно проникваща рана под мишницата, която е стигнала до сърцето. В момента мъжът се оперира.Другите двама пострадали са Станой Тодоров и Момчил Кондов, като и двамата са криминално проявени. В заведението са нахлули 7-8 души, които са били с палки, нахвърлили са се върху компанията. В мелето фактически е пострадал Благой Иванов - Багата и е бил намушкан.Употребено е било доста голямо количество алкохол. Установени са тези, които са били вътре в заведението, тепърва предстои техният разпит - за това какво се е случило, как точно е станало, за какво е възникнала свадата. Самият инцидент е станал за много кратко време.Досъдебното производство се води в 1 РПУ, група от СДВР е извършила огледа.Благой Иванов е роден на 9 октомври 1980 г. Състезател е по бойно самбо, но участва и в свободни боеве. Името му нашумя през 2008 г., когато победи най-добрия по това време - руснака Фьодор Емеляненко, на световното първенство по бойно самбо и то пред собствената му публика.След успеха му над Казуйоки Фуджита в Япония пред 42 000 зрители се ориентира към САЩ, където подписа договор с мениджъра Ивайло Гоцев и американската промоутърска компания BELLATOR.Багата трябваше да се бие през март в „Арена Армеец" на гала вечер по смесени двубои. Негов съперник трябваше да е американец Тогава на ринга ще се качат и № 1 в света по бойно самбо Росен и Румен Димитрови, както и Станислав Недков - Стъки.Преди време беше намушкан един от близнаците, а сега и той! До кога ще продължава, едни от най - добрите ни спортисти, които доказват България пред света. Надявам се да се оправи много скоро, стискам му палци!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Победил Емеляненко ... на тоя човек орден Стара планина трябва да му връчат.

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В тези ММА толкова много залози с пари на черно се въртят че неможете да си представите.Има комфликт на интереси,кои как ще пие и падне в двубоя.Багата постояно си ходи по барове,защо тая ситуация се развива дни преди състезаниеро..... Ами да не може да се се възстанови!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди време беше намушкан един от близнаците, а сега и той! До кога ще продължава, едни от най - добрите ни спортисти, които доказват България пред света. Надявам се да се оправи много скоро, стискам му палци!

Докато спрат да ходя по барове до 05,00ч!Това заведение на Графа 12, Домби ли е?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добър спортист,гледал съм му мачове,дано се оправи момчето...Но,факт,който никой не може да ми оспори,повечето силови състезатели-борци,щангисти,самбисти,боксьори,са обкръжени и се движат с криминално проявени и нерядко и те са такива,така,че не е за чудене,че стават такива неща....

Редактирано от RadoslavKZ
  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Да би мирно седял не би чудо видял" ;) Когато се вреш между шамарите няма начин да не отнесеш някои ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добър спортист,гледал съм му мачове,дано се оправи момчето...Но,факт,който никой не може да ми оспори,повечето силови състезатели-борци,щангисти,самбисти,боксьори,са обкръжени и се движат с криминално проявени и нерядко и те са такива,така,че не е за чудене,че стават такива неща....

Айде стига бе Радо, щом някой се занимава с бойни спортове - значи е кримнално проявен. Аз пък мога да кажа същото за вас полицаите, а то е по-правилно. Дано успее да прескочи трапа Багата, той е борбен. Видяхме вече колко ни пука на българите за родните ни спортисти прославили смешното име на България по света и след случая с Георги Огнянов - Макарона. Не живеем вече във времето на мутрите, сега мутрите сте вие полицаите, а не ние спортистите!
  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Багата е борец,ще се оправи.Стискаме палци......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано се оправи голям мъж е , голям спортист.Дано се оправи и пак да е номер 1 ,пък ако отиде да тренира в щатите няма да сбърка в България е пълно със психопати!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дам колега Дариус ....Домби бар....само какви "персони" ходят там:ph34r:....въобще не се учудвам:(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И между другото Багата е роден през 86-та, а не през 80-та. Дано се оправи по-скоро, а и нещата да се изяснят по-бързо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
rulermaker, тогава как ще коментираш тази случка? Ето петима занимаващи се с боен спорт. Спорта не носи култура ;)
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Тези не са спортисти в истинския смисъл на думата колега, тези са "Биячи", не бъркайте 2-та термина. Спорта учи колеги, но както винаги се получава, някои просто не могат да се научат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, то заради такива репортерски простотии илизат такива имена на спортистите. Някой набил някой и веднага тоя дето е бил другия бил от ММА, борец, самбист и т.н. Никъде не е подтвърдена тая информация. Иначе мога да ти покажа и аз сумати статии за полицейски произвол ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпросната горепосочена случка от Орлин е малко преувеличена. Аз съм в другият клас, същата гимназия. Не искам да коментирам случката, просто ми се струва доста преувеличена.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В другите държави също си имат мафия ;) В България мафията си има държава ;):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...