Jump to content
Flexxx

СКОРОСТ -съвети за хондата !

Recommended Posts

Колеги .....дайте ми съвет какво да направя за да варви повече това нещо :( дайте съвети за някакви иновации..може и да пишете колко струва за да се направи!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,напиши нещо по-конкретно,какво искаш да постигнеш с тоя двигател,колко повече искаш да върви,колко пари си готов да дадеш.....????А и почети,точно за твоя двигател има теми и теми...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо трябва да започнеш с гарнитурата! Има теми, потърси ;)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спортен филтър, спортно крайно гърне, регулатор на бензина като за начало

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми искам малко по висока скорост ,не искам кой знае какво нещо сега изван града карам с 100 и ми е на 3000 оборота ...кофти малко ....искам да си карам 130-140 без проблем и да не се мъчи! за това питам за съвети! бяха ми казали 300-400 лева и бара ли електрониката ама не сам на ясно и ставала около 100 коня....незнам дали има такава работа......а колкото до спортен филтър и крайно гърне мисля че няма да ми оправи скороста :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей това е проблема - казъл, рекъл...а никой не е*ава да чете. Всичко трябва наготово да стане.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми искам малко по висока скорост ,не искам кой знае какво нещо сега изван града карам с 100 и ми е на 3000 оборота ...кофти малко ....искам да си карам 130-140 без проблем и да не се мъчи! за това питам за съвети! бяха ми казали 300-400 лева и бара ли електрониката ама не сам на ясно и ставала около 100 коня....незнам дали има такава работа......а колкото до спортен филтър и крайно гърне мисля че няма да ми оправи скороста :)

е ти на 3000 оборота на 5-та с колко искаш с 140

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега обясни малко по-подробно каква ти е целта, че не се разбира особено. 3000 оборота на 5та със 100 е нормално, скоростната кутия е късичка, но си и трябват обороти за да върви. Ако искаш повече мощност смени гарнитурата, всмукателния колектор с такъв от D16Y8 и сложи спортен изпускателен колектор 4-2-1 и колата ще стане доста по-приятна за каране :)Но ако си с англичанка с нейното тегло трудно ще изкараш някаква мощност с тоя двигател.@gendov с тоя спортен филтър, спортно гърне и регулатор за горивото ще постигне едно голямо нищо..

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е ти на 3000 оборота на 5-та с колко искаш с 140нещо такова :) неща да се мори колата на магистралите .....за градско може ама за дълги пътища нещо от сорта искам ,....накрая ще се замисля да търся двигател друг да сложа и готово...казаха ми че 1.6 130 коня пасвало на мойта :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма такова нещо "искам само малко да пипна". Това е краста! Започнеш ли веднъж да пипаш по колата, няма спиране.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какъв е тоя двигател 1,6 130 коня?Наистина не се сещам как на 3000об. ще караш със 130-140,освен да сложиш най късите скорости и крайно предавателно число 5,8 :D:D:DА знаеш ли колко ще гори тогава?15 на 100.... Никой не се заяжда с тебе,ама наистина земи почети!!!

Редактирано от RadoslavKZ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

купи си дизел те са на 3000 оборота 130км

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...