Jump to content
jerev

Aerodeck прекъсва

Recommended Posts

Здравейте. От скоро се сдобих с Хонда Сивик комби с дизеловия двигател 20Т2N. Имам проблем, на около 1200-1400 оборота се усеща едно заглъхване и муцуната заравя в земята, независимо на коя предавка съм. Като напомпам малко педала на газта колата дръпва, но се получава едно придърпване, което е много неприятно. Сменил съм всички ремъци, ролки и филтри, масло. На празни обороти също е така, като натискам много бавно педала на газта и към същите обороти прекъсва. Утре ще я карам на диагностика. Ако някой знае какво и е да каже. Благодаря.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знаем, я.Всички кабеляци по мотора - сваляш куплунзите и пръскаш с контактен спрей!Ако не се оправи мериш акселератора на педала за газ и шалтера на педала за спирачка бачкат ли в норма!П.П. Много педали станаха, ама не са от ония... :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бях в сервиз на СБА, защото тук сме малко ограничени от сервизи, та момчето ми каза, че почти е сигурен, че е от потенциометъра на газта при двигателя. Нещо не давал хубав контакт и трябвало да се смени. Има ли вероятност да е от това?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си с потенциометър има вероятност да се оправи и само с почистване.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече поръчах от една Хонда в мобиле-то. Надявам се да е от това, че изгарям с 45 лева. Утре ще пиша дали е решен проблема.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е от потенциометъра, изгорях с 45 кинта.Ще пробвам да почистя всички кабели и ако не става, ще се ходи на диагностика в София :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема е решен, стоп машинката е дала фира :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми, беше ти написано къде може да е проблема, ама нали имаш излишни пари... :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми, беше ти написано къде може да е проблема, ама нали имаш излишни пари... :D

Е ква е тая стоп машинка на кое?Аз и аз имам същия проблем ама при мен някои път колкото и глупаво да звучи като натисна педала на спирачката когато съм по инерция и оборотите заспиват.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На средният педал е машинката - влизат 4 кабела - два за стоповете и два за компа.Каква кола караш? :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На средният педал е машинката - влизат 4 кабела - два за стоповете и два за компа.Каква кола караш? :rolleyes:

Акорд 97 2.0 тди, ама не е от стоп машинката защото махнах буксата и пак така.Гледам че вече почна и да пуши като прекъсва и то са е видяло май помпата ша свалям защото проверих дюзите няма проблем ... като я сваля ще видим ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...