Jump to content
jabara

Хонда Сивик 2003 Дизел 1.7 CTDI

Recommended Posts

Здравейте колеги, фенове на ХОНДА.Имам проблем след фатална грешка (зареждане в Shell с дизел) автомобила спря да пали нормално, случи се точно през студовете от миналите седмици.Започна и да пуши с бяло-сивкав пушек от ауспуха. Дори когато времето омекна автомобила пак не пали от пърия път и пуши. Чува се и стържещ звук от горивния филтър, така става като съм зареждал обикновенна нафта различна от тази на OMV. Бях заредил около 20 литра нафта от Shell, след като свършиха най-сетне тези 20 литра от Shell, заредих резервоара с дизел от OMV max motion и сложих добака за почистване на горивната система за дизелови двигатели SONAX, надявам се сега да се поправи проблема с пушека от ауспуха,все още чакам. Сега колата пали ОК и не се чува стържещ звук от горивния филтър, но пушек бяло-сив излиза след като поработи малко след запалване.Автомобила е Хонда Сивик 2003 Дизел 1.7 CTDI Ако някой знае какъв може да е проблема би ли ми казал повече по въпроса,ако е нужно да предприема някакви допълнителни действия?Дали тряба да закарам автомобила на преглед в някой сервиз и къде ако е нужно?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз 3 години вече зареждам само на Лукойл и не съм имал проблем. Покарай я така, всичко ще се оправи след 100-тина км.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...