Jump to content
РадославКз

Свети Валентин или Трифон Зарезан?

Recommended Posts

Да запитаме,кой какво празнува?Аз лично Свети Валентин,с най добрия подарък за празника-съпругата ми е бременна!!!

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито , колега !

 

 

Аз първо се отдавам на алкохола ... а в последствие се отдавам и на прекрасната си половинка Д-р Конова.

Требе да се "уважават" синца .... Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен. Хубава новина :)

 

А по темата, май и аз като ®O©KonOff първо единия после другия :) в зависимост какво ми се прави първо :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес няма да зарязвам (поне планувано). Празнувам другото :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хмм...Понеже моята половинка не е при мен,ще празнувам трифон зарезан със моя съквартирант :lol::lol::lol::unsure::angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смятах и двата празника да празнувам първо Свети Валентин и после с приятелите да се съберем да пийнем по нещо, но съм зает до късно и само Св. Валентин ще празнувам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Празника е само един -Публикувано изображение Любовта към Виното ...Публикувано изображение

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сядаме с приятелката и празнуваме и двата празника :D Напиваме се зверски и после.... заспиваме :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито ' RadoslavKZ ' :)Аз нямам приятелка и си празнувам пиянската част :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички,които ми честитят,виждам,че от тях няма нито един гонач на заветното мнение 50!Което значи,че има още добри хора в тая наша любима родина!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как, аз трупам трупам :D мнения да имам,като ще ставаш баща,да взема да те оттърва от малката ти кола :P ,и да вземеш да си купуш по-голяма за семейството вече.А за празниците уважавам и двата, и ще празнувам и двата :) с половинка без половинка както дойде :Dп.п.Наздраве на всички трифонци-зарезанци,а за валентиновците бъдете все така влюбени.

Редактирано от nastezatelq

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

RadoslavKZ Честито и от мен колегахаха а май само аз ще съм изккючението дето няма да празнува нито един от 2-та празника, Свети Валентин няма да празнувам понеже нямам приятелка, а Трифон Зарезан няма да празнувам понеже в момента не пия :)не че пак няма да се съберем довечера някъде с приятели де :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е как кой,Трифон зарезан разбира се. Не сме католици,че да е свети валентин.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз отново ще празнувам трифон зарезан :D:D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам ама колеги довечера също са 8-на финалите шампионска лига,така май днес трудно ще има човек които да не е удовлетворен какво да празнува,аз мисля да правя микс от всичко.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как, аз трупам трупам :D мнения да имам,като ще ставаш баща,да взема да те оттърва от малката ти кола :P ,и да вземеш да си купуш по-голяма за семейството вече.А за празниците уважавам и двата, и ще празнувам и двата :) с половинка без половинка както дойде :Dп.п.Наздраве на всички трифонци-зарезанци,а за валентиновците бъдете все така влюбени.

Аре стига,нали знаеш,че имам семейна,бе,колко коли да купувам вече,няма на супа да ги правя!Само ми е чудно,ако ти продам мойта за 450 лв,колкото ми даваш,коя от двете ше ползваш за донор,хахах!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Естествено че Трифон Зарезан, трябва да се напарЯ на пИЕне, католиците да си празнуват глупостите.. :):P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как, аз трупам трупам :D мнения да имам,като ще ставаш баща,да взема да те оттърва от малката ти кола :P ,и да вземеш да си купуш по-голяма за семейството вече.А за празниците уважавам и двата, и ще празнувам и двата :) с половинка без половинка както дойде :Dп.п.Наздраве на всички трифонци-зарезанци,а за валентиновците бъдете все така влюбени.

Аре стига,нали знаеш,че имам семейна,бе,колко коли да купувам вече,няма на супа да ги правя!Само ми е чудно,ако ти продам мойта за 450 лв,колкото ми даваш,коя от двете ше ползваш за донор,хахах!
Как коя и двете :P последно 500лв ти давам,преди поредната манипулация която си замислил.п.п.Довечера ще съм горе в Панорама да празнувам(нещата клонят повече към зарезана),да не вземеш да дойдеш да ме проверяваш :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как, аз трупам трупам :D мнения да имам,като ще ставаш баща,да взема да те оттърва от малката ти кола :P ,и да вземеш да си купуш по-голяма за семейството вече.А за празниците уважавам и двата, и ще празнувам и двата :) с половинка без половинка както дойде :Dп.п.Наздраве на всички трифонци-зарезанци,а за валентиновците бъдете все така влюбени.

Аре стига,нали знаеш,че имам семейна,бе,колко коли да купувам вече,няма на супа да ги правя!Само ми е чудно,ако ти продам мойта за 450 лв,колкото ми даваш,коя от двете ше ползваш за донор,хахах!
Как коя и двете :P последно 500лв ти давам,преди поредната манипулация която си замислил.п.п.Довечера ще съм горе в Панорама да празнувам(нещата клонят повече към зарезана),да не вземеш да дойдеш да ме проверяваш :)
Е,то след тая манипулация,поне 3000 ще ти искам,все пак ще слагаме прецизна и важна част! :D:D Няма,ще те оставя да си празнуваш,без да нанасям тежък стрес над компанията :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако искаш ела да празнуваме заедно,пък ще се разберем нещо за цена,или направо в събота на гаража да празнуваме пак :lol: :lol: :lol: ,хваналите на къс пас няма къде да ми избягаш...за цената говоря :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си празнувам на тая дата Трифон зарезан тоя изкуствено вкаран америнаски пранзик не го почитам колкото и жената да ми се сърди :lol: :lol: :lol:

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Макар че съм на бач вкарах една бърза домашна.Празнувам това че съм още жив и почти здрав и все още ходя на работа. :)

  • Нагоре 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си празнувам на тая дата Трифон зарезан тоя изкуствено вкаран америнаски пранзик не го почитам колкото и жената да ми се сърди :lol: :lol: :lol:

Не споря, но доколкото знам Св. Валентин е католически празник и доколкото не ме лъже паметта празникът за пръв почва да се чества в Италия. Като цяло да капиталистичните свине са си намерили още един начин да печелят повече пари ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето как празнува един мой приятел:

Честит празник мила Тойота Супра, надявам се с "новите" ръчни скорости и поредния комплект джанти да ти отворя очите, да видиш колко много те обичам! Обичай ме и ти въпреки многото сняг и студ между нас, връткай ми турбини и задници пък аз ще те зареждам със 100 октана докато ръжда ни разделиПубликувано изображение

 

пс: Тойотата даже има facebook профил :P :P :D

Мисля сега и аз да отида до моята половинка потънала в снега, за да "разтопя леда" между нас. :) :) C R X (hug)

Редактирано от paRADOx
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще празнувам Трифон зарезан,не мисля че е необходима специална дата за да покажем да любимия човек ,че го обичаме.Някак ми стои изкуствено ! Весело изкарване на всички празнуващи без значение кои празник !

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си празнувам на тая дата Трифон зарезан тоя изкуствено вкаран америнаски пранзик не го почитам колкото и жената да ми се сърди :lol: :lol: :lol:

Не споря, но доколкото знам Св. Валентин е католически празник и доколкото не ме лъже паметта празникът за пръв почва да се чества в Италия. Като цяло да капиталистичните свине са си намерили още един начин да печелят повече пари ;)
Празнувам Трифон Зарезан, с много винско и свинско, суджуци и мезелъци!Жената и тя с мене, православна е!Празника на влюбените е абсолютна машина за пари, като 8-ми март!Цветя и любов се даряват през цялата година, не чакай специалните празници! Редактирано от darius
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Християнския празник е Трофон Зарезан и понеже съм такъв а не католик не празнувам Св. Валентин !

Редактирано от Balinkata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе от каде се взе този гей Валентин бе ,до1995 г. го нямаше никакъв.По възрастните ,като мен си спомнят много добре,как зарязвахме яко на лозе,а сега на пица или в ресторанта да ти е .. свети Врангелин

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Естствено Трифон Зарезан,правим се на гърмяща змия и смях да става :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си празнувам на тая дата Трифон зарезан тоя изкуствено вкаран америнаски пранзик не го почитам колкото и жената да ми се сърди :lol: :lol: :lol:

И АЗ СЪМ НА СЪЩОТО МНЕМИЕ,ПДКРЕПЯМ ТЕ КОЛЕГА И СИ ПИЯ ВИНОТО,НАЗДРАВЕMAD DOG Posted Today, 18:54Празнувам това че съм още жив и почти здрав и все още ходя на работа. :)И Теб Колега те подкрепям,прав си,да сме живи и здрави,празници бол....... Редактирано от MartyHONDA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За свети Вазелин - не го пренебрегвайте , че без него кризата ..... повече боли Публикувано изображение ....

Свети Трифон Нарезан си е традиция с дълбоки корени ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ние с жената празнуваме и двата, аз трифон зарезан тя свети валентин.Честито RadoslavKZ по хубаво от това няма

Редактирано от Draznitel

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трифон Зарезан .. :lol::D

Алоооо,колега,ти сега май спираш да го празнуваш,а?Нещо ти се губят 4 дни май?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...