Jump to content
Eternal

Проблем с хидравлика

Recommended Posts

Така да Ви разкажа какво се случи.Вчера сутринта към 9часа отивам да си запаля колата(сивик 92 хеч. Д15б2)защото трябваше да я мръдна понеже баща ми да изкара неговата от гаража обаче колицата ми не можа да запали(но това не е проблема,защото акумулатора и вече си беше отишъл) и баща ми ме тикна колкото да си дръпна колата да може да изкара неговата.Тикна ме завих на дясно и то доста трудно се пак колата ми не беше запалена а и беше -16 градуса и както и да е баща ми отиде да си върши работата а аз през това време сложих акумулатора ми да се зареди за 20тина минути.Върна се баща ми сложихме акумулатора на колата ми и запали от раз обаче кормилото ми зави на пълен десен само и така остана,направо откачи как е възможно.Тръгнах да си купувам нов акумулатор и докато карам колата си завива сама на дясно през цялото време докато стигна до магазина държах кормилото с 2 ръце че ако го пусна излитам от пътя...и така след като изминах 30км и това дърпане на дясно се оправи обаче се появи друг проблем като запаля колата и стоя на място въртя на дясно няма проблем но като завъртя на ляво е доста по-трудно се едно няма хидравлика в движение пак е така.Какъв е проблема?Какво трябва да сменя?Мерси предварително за отговорите :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като за начало маслото старо ли е много и сменял ли си го скоро?Дано да не си за рециклиране , че е тегава работата.

Редактирано от Mkilla

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като за начало маслото старо ли е много и сменял ли си го скоро?Дано да не си за рециклиране , че е тегава работата.

Ами преди зимата го смених.Какво е рециклиране и колко струва ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От студа маслото става доста гъсто и като си завъртял волана на изгасен двигател може да си прецакал реиката.

Редактирано от jokera

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От студа маслото става доста гъсто и като си завъртял волана на изгасен двигател може да си прецакал реиката.

[/quot

 

Значи неможете да ми кажете каде точно е повредата трябва на майстор да се ходи.Колко струва една реика?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако искаш мога да ти пратя сервизната документация за D15B2 и сам да решиш дали ще се справиш, а може да се оправи като се постопли времето.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, при мен се получи същото при въртене на волана без да работи двигателя нещо се счупи и ми изчезна хидравликата . Ако си намериш някоя читава втора употреба я вземи и ще се оправи . Успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...