Jump to content
Y.Krumov

Капак на клапаните?

Recommended Posts

Колеги,искам да попитам дали ще пасне капака на клапаните от Д16З6 на мястото на такъв от Д14А3 ? Казаха ми ,че този на Д16З6 бил с малко по раздалечени отвори на свещите от на Д14-ката .Вярно ли това или ще стане операцията която искам да направя?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И кво, ще лъжеш, че си в втек и като те накаже някоя слаба кола ще си мислят, че и 1.6 втек-а са толкова слаби колкото твойта?Каква ти е целта?

  • Нагоре 2
  • Надолу 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега питането ми дали ще стане тая врътка е не защото искам да лъжа някой, а защото моя капак има лека пукнатина. Въпроса е ,че намерих такъв от Д16З6 и искам да разбера дали ще стане да го сменя с моя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега може да има проблем с неговият , не го нападай така.Ако е счупен поради някаква причина ( макар да не съм виждал до сега такъв филм ) няма лошо да го смени ако има под ръка друг и пасне.Той ако се гони ще му гледат капака ли а и 1.4 не е баш за гонки...:) И все пак ако просто искаш да го смениш с такъв от 1.6 и аз като колегата по-горе не виждам смисъл от цялата процедура.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм слагал капак от d14a3 на глава d16z6 което означава че и обратното ще стане без проблем :)

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за инфото! В такъв случай ще се възползвам от капака. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...