Jump to content
LinKown

проблем

Recommended Posts

здравейте!! Искам да попитам значи преди 2 дена си карам колата Хонда Сивик 1.5i 1992г. и както си е карам извднъж ми изгасна и повече не искаше да запали.. избутах е до бензиностанция сипах бензин да неби да няма бензин но и така не запали и сега се чудя какъв може да е проблема ???Благодаря предварително :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това което пишеш колега е много общо :) Кажи след като е угаснала,светят ли лампите по таблото,имаш ли ток нямаш ли :)Чека свети ли ? Като се мъчиш да палиш какво се случва?Припалва и изгасва или само върти? Сподели повечето от нещата които прави или (НЕправи) колата ти.Така от написаното "угасна ... от какво може да е" едва ли някой от колегите ще може да ти помогне!

Редактирано от scre

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми угасна и после само си варти ..лампичките си светеха докато не ми падна акомулатора :Д и така

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега си намираш акомулатор и като дадеш на контакт без да палиш и ще гледаш дали ще ти изгасне ЧЕК-а ... ако не изгасне, проверяваш си грешката и пишеш за кво иде реч.Можеш да се поразровиш из темите на колегите с подобен проблем и да добиеш малко представа каде може да е проблема.Като цяло доста неща може да са се случили.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да е лошо и да си попълниш профила, за да може евентуално някой колега от твоя град да ти удари 1 рамо

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

така значи ЧЕК-а ми изгасва обаче се оказа че не ми идва ток до свещите и май ще трябва да купувам Делко

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен ще ти трябва само нова бубина.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...