Jump to content
zdravomir

Мнения заHONDA Civic 1.5I S VTEC ELEGANCE 2000г.

Recommended Posts

Добър ден на всички.Спрял съм се на този модел Хонда,и си намерих една за доста скромната цена от 1000 евро.Понеже изобщо не съм наясно със плюсовете у минусите на модела,моля за помощ.Иначе казано да я взимам или не,колата е на 128 000 км.Благодаря предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти колега, това е така наречената Хонда сивик англичанка с двигател D15Z8. Потърси с търсачката има доста теми с информация зе нея ;) А това Elegance от къде са го измислили в обявата не знам.. Явно това си мислят, че значи vtec-e :lol:Примерна тема: http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=67791&st=0&p=1057248499&fromsearch=1entry1057248499

Редактирано от EmZvr

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това Elegance ме навежда на мисълта за англичанка, колега с колко врати е тази машина? Снимки да имаш? Двигателя най-вероятно е икономичен витек, така че ако искаш икономия е ОК, ако търсиш бегачка търси 1,6.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това Elegance ме навежда на мисълта за англичанка, колега с колко врати е тази машина? Снимки да имаш? Двигателя най-вероятно е икономичен витек, така че ако искаш икономия е ОК, ако търсиш бегачка търси 1,6.

Не разполагам със снимки,машината е с 5 врати. Редактирано от zdravomir

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти колега, това е така наречената Хонда сивик англичанка с двигател D15Z8. Потърси с търсачката има доста теми с информация зе нея ;) А това Elegance от къде са го измислили в обявата не знам.. Явно това си мислят, че значи vtec-e :lol:Примерна тема: http://forums.hondab...entry1057248499

ОК,мерси за линка.:rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...