Jump to content
nakev79

открадната хонда концерто

Recommended Posts

ОТКРАДНАНАТА Е ХОНДА КОНЧЕРТО, СИВ МЕТАЛИК, НОМЕРА Е С 8243 ВР, МОЛБАТА МИ Е АКО Я ЗАБЕЛЕЖИТЕ ДА ПОЗВЪНИТЕ НА 0889389535 ИЛИ В ПОЛИЦИЯТА. БЛАГОДАРЯ.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Егати работата и на Кончерто ли почнаха да посягат..................Имаш ли снимки колега?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами имам но не мога да ги ка4а много са голями вий ж фейц бук георги накев само 4е на латиница

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Запомних номера, ще гледам, но се съмнявам да я видя на път из Софийските улици с тези табели - ако е обявена за издирване. Най-добре качи снимки, ако има отличителни белези има поне някакъв шанс да направи впечатление на някой. Не мога да разбера за какво им е да рискуват с 20 годишен автомобил, колкото и запазена и хубава да е колата, те няма да спечелят много с нея, само ще ти направят мръсно на теб. Дано се намери :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По скоро ще откраднат бензин или някоя друга пакост. Дано я откриеш и ще се оглеждаме.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такива коли се крадат,или за да стигнат до някоя точка крадците,просто им трябва превоз,или за да се извърши някое друго престъпление с нея.В първия случай,най вероятно ще се намери в някой град,във втория,по лошия,пак ще се намери,но запалена в някое дере.Не мисля,че е крадната за части,защото цифрата е смешна за риска който се поема

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега пусни снимки да се огледаме.Дано я намериш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...